Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem ezt nem kifejeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt nem kifejezetten "egészségesnek", vagy csak túl komplikálom?

Figyelt kérdés

Jelenlegi kedvesem+az exem mostanában nagyon összejárnak. Ismerték egymást azelőtt is, de sosem haverkodtak. Most meg exem az aki a srác társaságát keresi. Tudom hogy kezdetben én voltam a téma, de engem zavar ez a hirtelen jött nagy haverságuk. A múltamat ugyanis tényleg szeretem teljesen lezárva tudni, ez meg nekem furcsa helyzet. Persze az ő dolguk kikkel barátkoznak, de lehet ebbe egyáltalán beleszólásom?

20/L


2010. ápr. 3. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:

én a helyedben összejönnék velem.


20 F

2010. ápr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem igazan mondhatod meg h kivel baratkozon a bratod. kerdezd meg h mirol beszelgetnek
2010. ápr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Állítólag rólam. Tanácsok hozzám, észrevételek, meg szidnak is gondolom ha valamiben a mai napig más az álláspontom stb. Jóhogy nem beszélik ki a szex részét is (nem vallják be, de talán már azon is túl annak)..szóval ez frusztráló:S
2010. ápr. 3. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szexuális tapasztalatcsere? szerintem emiatt kár lenne aggódnod. Ha rólad is beszélnek, akkor is csak a megoldást keresik ha vmi nem klappol... :D
2010. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nahát..akkor remélem jó tanácsokkal látják el egymást ilyenkor a pasik:D
2010. ápr. 3. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:

:S hát nem tudom, ez nekem sem tetszene,ha a párom és az exem ilyen jóban lennének. De fogalmam sincs miért lettek ennyire jóba. Kérdezz rá,hogy mi ez a nagy haverság mostanában.

Sztem az a "normálisabb", ha az ex és a mostani nem nagyon bírják egymást, nem? Vagy csak én látom így?

19/L

2010. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!