Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kerülheti el egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülheti el egy pasi, hogy imádata ne "nyűg" legyen egy lánynak?

Figyelt kérdés

ugye egy lányra nyomulni kell, ha kell. Ki kell mutatni, hogy ő kell, menni utána, és ha 10x nem reagál, 11x is irni kell neki. Nem játszmázni, nem taktikázni, nem olyat csinálni, hogy "na, akkor figyeld, amint abbahagyod a macska simogatását, rögtön odakapja a fejét kerek szemekkel, hogy mivaaaan?"


itt vannak kisebb problémák. Van egy lány, szerintem is kedved, aranyos, a mai búvalba***szott és flegma ri***ancok közül ő kivilágit.

Nyomulnak is rá. De mondja nekem, hogy zavaró, pl. mikor együtt teáztunk, akkoris épp hivta valaki, arra mondta kicsit wtf arccal, hogy "megint itt van, majdnem naponta felhiv, hogy mivan velem, stb"


innentől nehéz a dolgunk. Hogyan kell éreztetni egy lánnyal, hogy igenis ő kell? Hogy nem azért figyeltem fel rá, mert fekete miniszoknyába jött és felállt rá. Hogy ne tűnjön nyűgnek, de ne is látszódjak kiskutyának?


2016. márc. 15. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ki kell mutatni, hogy ő kell, menni utána, és ha 10x nem reagál, 11x is irni kell neki."


Dehogy kell! Szerintem ennél sokkal egyszerűbb a dolog. Ha reagál, érdeklődik, akkor lehet belőle valami. Ha viszont nem, akkor a vonzalmat sehogy sem tudod kicsiholni.

2016. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogy reagáljon? Magától nem fog reagálni, nekem legalábbis úgy még nem lett csajom, hogy nem csináltam semmit :)
2016. márc. 15. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
EGYSZER érdeklődj, ha nem reagál, az is válasz.
2016. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki érdekel, akkor annak adok pozitív visszajelzéseket, viszonzom az érdeklődést.

Aki nem érdekel, azzal szemben elutasító vagyok, nem reagálok a közeledésére, és ha ebből nem ért, akkor egyértelműen közlöm, hogy nem akarok tőle semmit.

Magyarán: ha 10x nem reagálok, akkor az legyen egyértelmű, hogy nem kérek a közeledésből és akkor nyomulásnak veszem.

2016. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval értek egyet. Velem ugyan még ilyen nem nagyon volt, de több női is panaszkodott már arról, hogy egy-egy pasi állandóan írogat neki és nem veszi a lapot, hogy ő azért nem reagál, ír vissza rendesen, mert nem érdekli.


Úgy gondolják, hogy kegyetlen dolog szemtől szembe, nyíltan megmondani a srácnak, hogy bocs, nem tetszel, és úgy gondolják, a távolságtartó viselkedésük elég kifejező.

2016. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: hidd el, sok pasi még abból sem ért, ha nyíltan megmondom. Társkeresőn jellemző, hogy hiába mondom meg, hogy szerintem nem egymást keressük, továbbra is írogatnak és próbálkoznak újra és újra.
2016. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!