Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi akinek hosszútávon sem kényszer a szex?

Figyelt kérdés

A mostani a harmadik kapcsolatom és eddig mindig kb. fél évig naponta csináltuk utána meg alig. Szinte könyörögni kellett érte. A mostani barátom is, mióta összeköltöztünk csak ül a gép előtt, rajta van a fejhallgató meg se hallja amit mondok, ha átölelem vagy elkezdem puszilgatni akkor ellök magától, azt mondja szexmániás vagyok, mindig csak arra gondolok. Pedig ez nem igaz. Oké, el tudnám viselni ha napi rendszerességgel csinálnánk, de nekem heti 2-3 is elég lenne. Csak legalább rám mászna, látnám rajta hogy akar engem, de nem. És egyre jobban fusztrál ez a dolog. Pedig most fogytam is, elkezdtem edzeni, tök jó alakom lett, mások szerint is jól nézek ki a szexuális életem mégis egy nulla. Mi a baj velem? :S

22/L


2016. márc. 15. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
én rádmásznék öt év múlva is,úgy hogy már ragyás lenne a pinád a sok bszástól
2016. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 VirágésBence ***** válasza:
13%
Valószínűleg mindig tálcán kínálod magad, így nincsenek rákényszerülve, hogy rád másszanak.
2016. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
69%

Igen, bár nekem mostanság kétheti lemaradásokat kell behoznom a barátnőmmel, szóval max napi kettő az egészséges esetemben.

Barátod be van kényelmesedve. Beszéld meg vele, hogy neked kell a szex. Legrosszabb esetben egy fehérmájú libának titulál, és megsértődtök mind a ketten.

Amúgy lehet valami oka, hogy nem kíván?

26/F

2016. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Tálcán kínálod magad, így neki nem kihívás már hogy elcsábítson.Mondj neki nemet,éheztesd ki. Várd meg míg ő közelít.
2016. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen barátnőt szeretnék én is, de aki olyan szerencsétlen, csúnya és buta mint én, annak sosem lesz ilyen csodálatos barátnője.
2016. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
hát amit iylen könnyen meg gyakran megkap az ember azt megunja :)
2016. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
72%

Az nem lehet, hogy többször egymàs utàn olyan pasast fogtàl ki, aki nem szereti a szexet. Minek kìnàlkozol ennyire?

Ès ne hidd, hogy a szex kezdeményezése annyibòl àll, hogy odamész és puszilgatod.

Minden nap a ràntott hùs is unalmas, főleg ugyanùgy tàlalva...

A kezdeményezés messze nem ennyi...

A szex pedig, ha izgalmas, megunhatatlan a partner szàmàra...

2016. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amit irt az elso valaszolo, szet rohogtem magam.xdxdxdxd /N
2016. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na az ilyen csávók lehetnének alacsony és ocsmányak. Dehát az élet igazságtalan.
2016. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a baj, hogy túl könnyen adod magad, elkényelmesedet. Kéresd magad kicsit, hogy tennie kelljen azért, hogy "megkaphasson". Tudod az embernek mindig az kell ami nem lehet az övé. Azzal nincs gond ha néha kicsit könnyebben adod magad de ne mindig.
2016. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!