Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok vagyok fiú létemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok vagyok fiú létemre, mi a jó viselkedési forma?

Figyelt kérdés

Az összes barátnőm akivel komolyan voltam, 1 kivételével ezért hagyott el, mert hogy SOK vagyok és hogy megölöm bennük a szerelmet. Igazából lövésem sincs, hogy mivel vagyok sok, nálam az a normális hogy naponta 1x azért beszéljek vele. Szeretem a páromat megölelni, meg este is összebújva aludni fiú létemre, meg szeretek apróságokkal néha kedveskedni ha eszembe jut. De már másodszor kapom meg ezt indoknak szakításkor, hogy túl sok vagyok, rátelepedek az illetőre, megfojtom stb.

Az tény hogy amikor szerelmes leszek tényleg ez kerül legelőre bennem a többi meg elveszik pót cselekvésként..



2016. márc. 15. 19:35
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
43%
Nem baj az, ha szereted kimutatnia az érzéseidet, nem kell ezt a tulajdonságod teljesen kiirtanod saját magadból, csak egy kicsit visszavenni.
2016. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A harmadik szem ***** válasza:
A korodat szabad megtudni?
2016. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok
2016. márc. 15. 19:41
 4/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Az, amit leírtàl abszolùt nem sok.

Naponta beszélni a baràtnőddel, megölelni, összebùjva aludni...

Nem hiszem, hogy ez volt az ok. Hagytàl nekik szabad teret? Magànszféràt?

Volt ellenőrizgetés, féltékenykedés?

2016. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, a párommal minden nap beszélünk, ha nem tudunk együtt lenni, este összebújunk, gyakran kedveskedik apróságokkal. DE - és ez az IGAZÁN fontos: van SAJÁT ÉLETE! Nem érzem azt, hogy tőlem függ a boldogsága, hanem tőlem függetlenül is tud lelkesedni dolgokért, és én ezért felnézek rá, tisztelem.

Én tipikusan olyan vagyok, akit a világból ki lehet üldözni azzal, ha egy pasi "túl sok", és tényleg ez jelenti a határt, hogy tudom, hogy nem függ tőlem, hanem csak jól kiegészítjük egymást. Mindkettőnknek megvan a saját élete, és az együtt töltött idő az, amit igyekszünk maximálisan kihasználni.

2016. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eleinte ez így is volt, megvolt a saját kis életem, ebbe ő bekapcsolódott, faja volt minden. Később távkapcsolat lett neki új élet, nekem meg maradt az az opció hogy hétközben tanulok, hétvégén meg vele vagyok. Magyarul az önálló kis életem, elég elcseszett lett, mert a hétvégéimet akkor töltöttem máshogy ha nem vele. Igen, azt hiszem beáldoztam magam túlságosan is a dolgoknak. Nem volt ellenőrizgetés, talán 2x ha voltam féltékeny persze alaptalanul, de nem zavart hogy hova megy meg kivel megy, mit csinál maximum olyan szinten hogy érdekelt hogy mit csapatott aznap.
2016. márc. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!