Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire meghataro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire meghatarozo egy hosszu kapcsolatban (3evnel hosszabb) a titkolozas?

Figyelt kérdés
Milyen fajta titkaitok vannak magatokrol amiket a parotok elöle titkoltok.ez tulajdonsag v tett akar megcsalas,miert nem mondjatok el a parotoknak?ez a bizalomhiany jele?v van egy intimszfera?
2016. márc. 16. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:

én beveonzottam már 2 férfit is, akiknek olt többéves kapcsolatuk és szerlmesek lettünk, nem tudtam roluk. szépen tönkreágtak, mikor kiderült. nagy csodálkozással tölt el, hogy ilyesmiket el tudnak emberek titkolni. az egyikkel hosszasan elnyult a dolog, mert kerülgettük egymást, mint a gyerekek, bő egy évig. aztán később kiderült más uton, hogy én vagyok, mindent rámkent a hapsi és még jobban elcsodálkoztam, hogy 10 év együttlét után is beeszi egy 27 éves értelmiségi nő, hogy csak én csináltam alamit, ő meg sajbálatbol beszélgetet lem 8szo szerint ezt mondta neki). röhej, még kamuzásnak is olyan gagyi, gyerekes. dehát nyilán pont ezek miatt , a naivitása ragaszkodás, feltétlen bizalma miatt tartja őket össze sok minden. mondjuk én soha nem szeretnék igy élni, legalább annyi tapasztalatra szert tettem ,hogy ha én leszek alakinek az állando és esetleg kiderül, hogy van más is, akkor ne legyek ilyen butácska..

egyébként a két pár azota házas, most lett mindkettőnél gyerek, mindkettő kb 11-12 é együttlét után házasodott, mindkettőnél a lánynak ez az első kapcsolata, szoal gondolom ez is benne van, az emberek nagyon ragaszkodnak az első szerelemhez, első kapcsolathoz. csak az értelmesebbje 4-5 év után kilép, ha már nem érzi jonak.. valaki meg házasodik és gyereket csinál, hátha jobb lesz, gondolom.. nem savanyu a szőlő, félreértés ne essék, nekem mindegyik semleges ember már, csak fura, hogy ekkora élethazugságok után még házasodnak és családot is alapitanak emberek, pláne hogy hazudtak is a párjuknak, hogy ők aztán nem mentek félre.. meg ugye nekem is hazudtak, vagyis nem mondták, hogy van vaalkijük.

2016. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nincsenel titkaink. Van amit nem tud a másik De csak mert nem került szóba a dolog.
2016. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég mély dolgokat elmondtunk már egymásnak. Ha bármikor eszembe jut valami, ami velem történt és még nem tud róla, akkor azt elmesélem. Úgy különösebben nincsenek titkainak, ha egy fiút helyesnek tartok, még azt is elmondom, nem zavarja, inkább örül az őszinteségnek és vissza.


Most tényleg nem jut eszembe semmi, hát a tulajdonságaimat ismeri, azt nem is nagyon tudnám titkolni, ha akarnám sem. Megcsalás, hasonlók, kizárva, hát az intim szférám meg az övé is, szóval ha van valami ami fontos és nem tudja, akkor elmondom, mert nincs szégyellni valóm. Ha van akkor meg megérti és úgy hallgat meg, majd megvigasztal, ha kell.

2016. márc. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok . én is mindig azt feltételeztem, hogy mindketten őszinték vagyunk az aktuális kiszemelttel, párral, de valahogy nem igy van.. sokszor csak az egyik fél hiszi ezt.. a többi szerelemnél is voltak nagyon hasbavágo élményeim, nyilvános kibeszélés, hátam mögött számonkért, amihez se semmi köze, se engem nem kérdezett meg rola, hogy pontosan hogy volt. pedig 90%-ban tök rendes, joindulatu, érzelmes, intelligens emberek voltak ők mind. az egyik még hivő katolikus is, 28 évesen is szüzen.. lehet, hogy én vagyok elcseszve, de a bizalmammal mind visszaélt, és ma már nem bizom igazán meg, csak az édesapámban és a testvéremben.. baráti kapcsolatokban is sokszor voltak rossz tapasztalataim bizalmi téren. szokták mondani, hogy amiről 2 ember tud, az már nem titok.
2016. márc. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyébként nem válna el a magyarok kétharmada ,és nem létezne ez a topik, meg a sok döbbenetes kapcsolati probléma és ugy en bloc nem neveznék korunkat a párkapcsolatok és emberi kapcsolatok válságidőszakának, ha olyan sok hiteles és kölcsönösen bizalmon alapulo kapcsolat lenne..
2016. márc. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekünk nincs titkunk a másik előtt. de vannak persze olyan dolgok amiről nem szívesen beszélünk (pl. párom exe és ahogy megcsalta stb). ez szerintem bizalomhiány. egy jól működő kapcsolatban nem kéne semmit eltitkolni, vagy úgy érezni hogy a másik titkolózik.

mi 3+ éve vagyunk együtt.

20N

2016. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!