Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek abban, hogy aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy aki az életünkben meghatározó egyéniség az valamikor egy másik életben is kapcsolatban volt velünk? Miért van az, hogy valaki a múltamból akibe még gyermekként szerettem bele folyton keresztezi az utamat. Mit akar a sors?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

'akibe még gyermekként szerettem bele folyton keresztezi az utamat. '


Elintéznivaló dolgotok van egymással.

2014. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

# 1


ne higgy neki, ez a válaszoló egy bolond.

3 napig zaklatott engem és nem árulta el, hogy kicsoda.

2014. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem hogy létezik olyan hogy sors, vagy ha van is nem egy tudatos erő, ami akar bármit is. Te irányítod az életed, ha akarsz valamit attól a személytől lépjél és kész.
2014. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:
Ezt inkább az ezotéria témában kellett volna feltenned... olyanoktól ne is várj számodra hasznos választ, akik nem hisznek a reinkarnációban pl :)
2014. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez a valaki 32 éve folyton feltűnik és aztán eltűnik az életemből.beszélnem kéne vele,
2014. máj. 9. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:
bizony elég valószínű hogy van egymással valami dolgotok ;) én is mostanában heti rendszerességgel "véletlenul" belebotlom az ellenségeimbe akikkel csúnyán összevesztem :P nekem is el kéne intézni velük a dolgot :)
2014. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!