Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyembe ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe ha lenne barátnőtök egy kicsit több mint egy hónapja és a következő problémával küzdenétek?

Figyelt kérdés
:úgy érzem pikkel rám megkérdezem tőle h találkozunk erre ő azt mondja ha van kedved vagy beteg volt és kérdeztem hogy meglátogassalak erre ő ugyanúgy ha gondolod meg ilyenek! Msn en is alig ír de viszont mikor együtt vagyunk akkor jól el vagyunk nagyon is mindig beszélünk elvagyunk odafigyelünk a másikra! De az utóbbi időben nem tudom mi van hívtam telefonon is szinte mindig én kerestem és most hogy nem keresem ő se keres és ez szar érzés! Nem tudom mit csináljak! Mi a véleményetek? van értelme erőltetni vagy nem túl sok! Jaj még annyi hogy például a barátnőivel van közös képük is meg minden de velem még nincs egyszer meg is kérdeztem erre a válasza az volt hogy nem szereti ha fényképezik nah itt kiakadtam természetesen beolvastam neki! erre megsértődött :) nem a segítségeteket kérem csak hogy mi a véleményetek és hogy ti mit tennétek 17/F
2010. ápr. 3. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég kellemetlen. Kicsit, mintha játszaná az eszét. Ilyenkor a legjobb kierőszakolni, hogy ő keressen. Tehát te nem hívod, nem keresed, nem szaladgálsz utána. Ha akar téged, akkor keresni fog, ha nem, akkor pedig hagyd békén és ne áltasd magad a dologgal.:) 22/f
2010. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de én nem sok jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak. Valószínűleg mégsem jössz be neki annyira, mert ha igen, akkor szívesen foglalkozna veled, nem csak azt mondaná, hogy "ha van kedved", hanem azt, hogy 'persze gyere, örülnék neki'. Szóval szerintem állítsd kész tények elé, hogy mit akar és szakíts vele, ha megint ilyen semleges választ ad. A képes dologra meg annyit, hogy végül

is 1 hónap még nem nagy kapcsolat, hogy rögtön kitegyetek képet.

19L

2010. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rossz kedve van valami miatt. Másokkal sem szokott vidámkodni mostanság? Ha nem, akkor nincsen semmi baja veled. Ha meg úgy is látod, hogy mindenki mással jól elvan, vagy a többiektől nem érkeznek a barátnődről negatív visszajelzések, akkor sem biztos, hogy nem szeret téged, vagy valami. Lehet, hogy más nem veszi észre rajta, ha nincs igazán jó hangulata - elvégre te vagy a barátja :) A fényképet meg nem kell erőltetni, egyszer biztos rájön az, hogy "na ezt most meg akarom örökíteni".

Egyébként én sem mindig szeretem, ha akkor látogatnak, amikor beteg vagyok, mert nem bírom, ha túl sokat sajnálkoznak rajtam.

És az sem jelent feltétlenül rosszat, hogy nem ír msn-en, lehet, hogy éppen olvas, esetleg ide-oda kell rohangálnia, mert az otthoniak nem hagyják békén.

Hát, remélem, tényleg nincs nagyobb baj. További szép napot!

2010. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!