Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oko gondot, ha a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oko gondot, ha a kiszemelt előző kapcsolataiban előfordult részéről megcsalás?

Figyelt kérdés
kort, nemet is.
2016. márc. 19. 19:26
 1/10 A kérdező kommentje:
z*
2016. márc. 19. 19:27
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem okoz gondot, mert a hűséget nem várom el (amit párkapcsolati értelemben a katolikus egyház talált ki)
2016. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Okoz
2016. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Igen, nem érdekelne tovább a nő ha ez kiderülne, mert én abszolut hűséges tipus vagyok.
2016. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj ez az én hűségads tipus vagyok,meg hasonlok...

Nekem ez nem számítana,nem lenne gond.

N24

2016. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A felettem lévő kva.
2016. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem lenne gond mert én is megcsalós vagyok és már egy hét után még fogom csalni de ha rossz az ágyban esetleg várni kell hogy lefekufjunk akkor egy ket nap és megdugom addig mást.
2016. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Movel nem erdekel az emberek szexualis multja, igy nem kizaro ok.
2016. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a megcsalós alkat-ban. Szerintem a hűség elhatározás kérdése, tehát ha valaki ŐSZINTÉN elhatározza hogy hű lesz, akkor nem is fog megcsalni, inkább szakít veled, ha kísértésbe esik. (De nem fog, ha te jól funkcionálsz a kapcsolatban, és ő ugye elhatározott hű. Tudom, hogy naivnak tűnik, amit írtam, de így van. Szóval szerintem nem gond, ha előzőleg hűtlen, vagy megcsalt volt. Új kapcsolat az tabula rasa kell legyen, eleve úgy kell indítani. Meg kell egyezni főbb kérdésekben, még az elején! Ez így fair.
2016. okt. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43/N, házas
2016. okt. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!