Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szóltatok volna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltatok volna, ha a párotok direkt lenyírja a virágaitokat fűnyírás közben?

Figyelt kérdés

A kerítésnél vannak a virágaim, mindig morog mikor füvet nyír, hogy azokat a sz*rokat kell kerülgetnie. Ma délelőtt is ment füvet nyírni, és szóltam neki, hogy a virágaimra vigyázzon. És mikor végzett, láttam, hogy szinte az összeset lenyírta, ő azt mondta nem látta, és azt hitte az gaz... Nagyon mérges voltam, és még ő nem értette min vagyok így fölháborodva, szerinte eltúloztam, és azt mondta majd ültetek újakat.

Ti mit szóltatok volna, más nem akadt volna ki? Tényleg én túloztam el?


2016. márc. 20. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig morog hogy kerülgetnie kell, akkor tudja hogy HOL kell kerülgetnie, tehát tudja hogy hol vannak a virágok nemde? Bár persze, biztos nem vette észre őket, mert eddig ugyan a kerítés mellett voltak, de pont most van a virágvándorlás időszak és máshova mentek. És azt hitte hogy az gaz.

Na meg direkt megkérted hogy vigyázzon. Apróságnak tűnik, meg hogy az ember felfújja az egészet, de én is nagyon ideges lettek volna hogy "lerombolja" azt, amit én gondoztam, amire én vigyáztam.

2016. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg máskor neki, ha nem képes kikerülni akkor azt a részt hagyja meg majd neked. Úgy majd megérti szerintem...
2016. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
idegbeteg :DDDDDDDD
2016. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

fejberúgnám

23/F

2016. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Hú én azon is meglepődnék, hogy van párom, van házam, vannak virágaim, és hogy a nem létező asszony füvet nyír. :D
2016. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Lol :D

Hát előfordult már velem is. Véletlenül. De az tényleg véletlen volt. Körbe lett rakva nagyobb kövekkel, azóta gond egy szál se. :)

2016. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan vagy kiakadva, de ha ennyire nagy nehézséget jelent a párod számára (bár nem értem miért...), hogy kikerülje a virágokat, kerítsd el őket valamivel. Kertészetekben, vagy OBIban is kapsz ilyen virágányás szegélyt, van fából is, az természetesebb, jól is néz ki. Vagy akár szerezz nagyobb mérető köveket, és azzal rakd körbe az ágyást.
2016. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

A párod egy tahó. Nem túloztad el. Én ezért nagyon pipa lennék.

Egyébként azt tudom javasolni én is, hogy kerítsd el kővel, vagy bármivel.

Hogy neki mi lenne a "büntije" azt nem tudom.. de hogy egy darabig nem szólnék hozzá, az egészen biztos. Ha értetlenkedik, akkor meg lehet mondani neki egy idő után, hogy "Ja, te is itt vagy? Nem vettelek észre..".

2016. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatomból tanulva, ez már az a fázis, mikor direkt idegesíti egyik a másikat.

Öljük egymást szindróma.


Persze, hogy bosszantott volna.

2016. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Rájönnék, hogy tényleg rossz helyre ültettem a virágaim.


Persze most lehet lepontozni, de a fűnyírás nem arról kell szóljon egy pasasnak, hogy útvesztőt rodeózzon a pázsiton, hanem hogy tologassa körbe-körbe azt a gépet, amíg a fű egyenletes nem lesz.


Virág/bokor/fa/kertiasztal/kertitörpe/kertimittudomén -> zavaró tényező.


És nem nyaggatni kell folyton-folyvást, hogy erre-arra vigyázzon, hanem megoldani, hogy ne kelljen rá vigyáznia. Például körbekavicsozni a virágokat, meg ilyenek. Vagy neked kimenni a szegélynyíróval és amíg apjuk megcsinálja a nagyját, te körbenyírod a virágaidat.

2016. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!