Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghghg kérdése:

Ez durvának számít?

Figyelt kérdés

Ha a barátommal összevesztünk,ő pedig nem engedett ki a szobából, szorította a csuklómat,ráncigált,az ágyra vágott?

Vagy ez belefér?


2016. márc. 21. 14:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Formálisan megbocsátottam de nem tudom hová tenni a dolgot. Ő kis dolognak veszi lehet nekem is úgy kéne
2016. márc. 21. 15:43
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, az már baj, ha ő kis dolognak vette. Ez azt jelenti, egyrészt, hogy neki belefér az ilyen szintű agresszív magatartás, másrészt ha ez a kicsi, akkor mit vett volna annak? Ha képen töröl vagy megrúgdos. Szóval az nagy gond, ha nem érzékelte az eljárása súlyosságát.
2016. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ő ezt természetesnek veszi, ezért nem érezte a dolog súlyát, de ezek szerint te is. Tárgyként kezel, ha azt akarja, hogy ott maradj, akkor erőszakkal oldja meg, birtokol téged, vedd észre! Nem tisztel, különben nem rángatna. Tök mindegy ilyenkor mi jön ki a száján, ne azt figyeld. Ha pofon vág és közben azt mondja, hogy szeretlek, akkor is elnézed neki?
2016. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem ennél kevesebb sem fér bele. HA neked ennyi belefér, akkor ne csodálkozz, ha a következő alkalommal jól meg is ver.
2016. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nekem nincs még tapasztalatom,ő az első barátom. Ő sokszor mondja hogy felfújok dolgokat,gondoltam lehet hogy ezt is. Mert végülis nem bántott,csak nagyon megijedtem, meg mikor rávágott az ágyra, ott sok doboz meg kemény dolog volt és az fájt...

De azt hiszem igazatok van,ezt elnézem de többet nem

2016. márc. 21. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!