Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat akar vagy túl jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat akar vagy túl jól csinálom a "dolgomat"? Ha kevesebbet kapna, talán odafigyelne rám is?

Figyelt kérdés
A pasim szex előtt-után-és mielőtt hazamegyünk szeretné, ha lecumiznám. Meg is kapja. De szex közben nem érzem, hogy visszakapnám ugyanezt, sőt előjátéknál sem. 1 hónapja vagyunk együtt, de már évek óta "ismerjük" egymást. Köszi.18/L
2010. ápr. 3. 22:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
azért nem érzed igazán jól magad szex előttközben mert terhes vagy! :S
2010. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért pont akkor csináljátok, mielőtt elváltok? Ebben nem látok logikát. Szerintem beszélgess el vele, hogy változtasson. Elég önző, ha csak magára gondol.
2010. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

..nem aludhatok még ott nála így mielőtt el kéne indulni, azelőtt is megcsinálom neki:)

és neki nagyon fontos az előjáték, utójáték és nem tudom mennyire hatna ki a szexuális életünkre ha megmondanám neki h kevesebbet fogom neki csálni..

2010. ápr. 3. 22:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább beszéld meg, mielőtt ilyen drasztikus lépésre szánod el magad. Mi férfiak nem szeretjük, ha megvonják tőlünk a szexet. :)

Mondd meg neki, hogy próbáljon jobban odafigyelni rád, vagy befenyítheted, hogy ha nem, akkor nem fogod csinálni.

2010. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ááh szexmegvonást én sem akarok:)

visz előző barinőjével is azért szakított, mert nem kapott elég orális szexet:S szóval ha most én is bejelenteném h kevesebbet kapna lehet nem lenne jó vége =/ félek is beszélni vele, de muszáj lesz:S

2010. ápr. 3. 22:25
 6/14 anonim ***** válasza:
De ha orális szexet akar, akkor dolgozzon meg érte. minimum, hogy ő is kielégít téged. De lehet, hogy csak nálam működik így a dolog. :) Ha ezért szakít veled, akkor nem komplett.
2010. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

pont ez az h az oda-vissza lenne a normális :D

megpróbálok beszélni vele és remélem javul a helyzet:)

ha nem akkor még felteszek itt pár kérdést vagy belépek egy társkereső oldalra xD

köszi a segítséget:)

2010. ápr. 3. 22:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalra? Azt minek? :D

Amúgy nincs mit.

2010. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
..hát ha rosszul sikerül a beszélgetés és szakít velem xD am poénnak szántam :D
2010. ápr. 3. 22:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem fog szakítani.

De ha mégis, akkor se keseredj el, mert te mindent megtettél. ;)

2010. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!