Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok el lehet felejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok el lehet felejteni teljesen egy embert, akivel több hónapot, esetleg egy évet jártunk? Vagy örökre egy részünk marad, csak egyre kevesebbet gondolunk rá?

Figyelt kérdés

A barátom, egy év után, szakított velem. Ez volt lassan 4hónapja. Azóta minden napot végigsírtam, állandóan rá gondolok, és várom, hogy visszajöjjön hozzám, vagy keressen, és elmondja, hogy szeret. Szakításunk óta, szinte teljesen elzárkóztam a világtól egy buliban se voltam, és egy pasira se tudtam úgy ránézni, hogy "igen őt meg akarom ismerni".. Miközben, az exem, más lánnyal ismerkedik.. csókolózik, és őt zárja éjszaka a karjaiba..

Rengeteg smst írtam neki, hívogattam, de megértettem, hogy nincs rám szüksége. El akar Felejteni... Úgy gondolom eleget tettem az "ügy" érdekében, ha szeret, én várni fogok rá. Már az se érdekel, hogy összejön egy lánnyal, és az után mondja azt, hogy "Még is te kellesz"... csak jöjjön el ez az idő...

Vagy szerintetek, ha tényleg nagyon szeretett, egy évig mindennapját velem töltötte, bele szerethet másba? és lehet boldog mással? Vagy eszébe fogok jutni, és keresni fog?


2011. máj. 22. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne reménykedj abban h visszamegy hozzád. próbál meg elfelejteni. tudom h nehéz, de nincs más megoldás. az idő segít mindenen
2011. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem írónak. Szakított veled, mert valószínűleg nem működött kettőtök között valami. Te megpróbáltad visszaszerezni őt magadnak, nem ment, úgyhogy innentől kezdve el kell őt engedned akármennyire is fáj. Láthatod, hogy ő nem keres téged, szóval ne teperj utána, ezzel csak magadnak teszel rosszat. El tudom képzelni, hogy milyen szörnyű érzés lehet ez. (bár sose voltam ilyen helyzetben) Kapcsolódj ki, ne zárkózz el mindentől, ettől nem lesz neked jobb, ha minden barátodtól, havertól elzárkózol. Menny velük szórakozni, bulizni, mozizni, csavarogni... eleget sírtál, most már fel a fejjel, mozdulj ki, használd ki az életet, ne szomorkodj 1 fiú miatt ilyen sokat!! :)

Egyébként elfelejteni teljesen nem fog, meg nyilván te se őt, csak majd jön neki is, neked is egy másik ember, akinek sikerül majd elfeledtetni nagyjából a régi barátnőt/barátot ezáltal sokkal kevesebbet fogtok egymásra gondolni, de az együtt töltött idők, meg minden közös emléketek bennetek fog élni tovább. :)



17L

2011. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se reménykedj abba hogy visszamegy hozzád,felesleges. Ha szeretne nem lenne más lánnyal. Azzal hogy hívogattad és még mindig abban reménykedsz hogy visszatér hozzád,ráadásul hogy vársz rá magadat alázod meg. Legyen benned annyi tartás hogy nem könyörögsz neki és lezárod magadban. Próbálj meg ne gondolni rá. Tudom mit érzel,nekem 2 hónapja lett vége a 3 éves kapcsolatomnak,de talán jobb így. Ha úgy érzed még nem készültél fel másik kapcsolatra akkor ne erőltesd,mert abból az lesz hogy még jobban hiányozni fog az exed. Legyél egy ideig egyedül,foglalozz magaddal és majd egy idő után eljön az az idő hogy megismersz valakit aki nagyon megtetszik.

Azzal csinálod a legjobbat ha nem nézegeted a volt pasidat közösségi oldalakon,ha valaki beszélgetés közben felhozza akkor válts témát ,ha szoktatok találkozni (pl egy suliba jártok vagy nagyon közel lakto egymáshoz) akkor ne törődj vele. Azzal hogy azon rágódsz hogy más lánnyal van és te képes lennél még ezek után is vele lenni csak magadat járatod le,főleg ha a fülébe jut. Legyél boldog,legalább is próbálj meg az lenni és hidd el az sokkal rosszabbul esik neki ha látja hogy boldog vagy nélküle is.

Egy része mindig is megmarad benned,főleg akkor ha ő volt az első komoly kapcsolatod,de ez így van jól. Pár hónap még és kihevered,aztán majd évek múlva mosolyogva gondolsz vissza rá. Most viszont ha eszedbe jut gondolj a hibáira,hogy mi nem tetszett benne és így könnyebb lesz majd elfelejtened.

2011. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez történt csak esetemben fordítva. A barátnőm másfél hónapja hagyott el, de azóta se bírom kiheverni. Persze már összejött egy másik sráccal. Totálisan összetörtem, nem járok társaságba, magamba zárkóztam, sőt még a nemi érdeklődésem is mélyponton van, semmi kedvem más lányokkal ismerkedni. Csalódott vagyok és negatívan állok mindenhez. Amióta elkezdtem intenzívebben kerékpározni azóta persze kicsit jobb a helyzet, de a tüske még mindig a szívemben van és nem érzem, hogy rövid időn belül kikerülne onnan. Úgyhogy én csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbálj keresni valamit ami lefoglal: legyen az tanulás vagy munka, esetleg valami hobbi, a lényeg, hogy egyáltalán ne járjon a fejedben. A felejtés az egyetlen lehetőség, hogy a fájdalom elmúljon.


24/F

2011. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Egy év semmi. A tízszeresét is lezárták már párok.
2011. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én két éves kapcsolatomnak fél éve lett vége. Elfogadtam, beletörődtem, igyekszem szép emlékként eltemetni magamban! Azóta nem volt párom, nem is igen tartok igényt rá, nincs hozzá kitartásom, türelmem, de az érdeklődésemet sem igazán sikerült még annyira felkeltenie azóta senkinek, hogy komolyabban foglalkozzak vele... Én úgy gondolom, hogy hosszú hosszú hónapokat/éveket elfelejteni nem lehet, a volt párom örökre a szívemben lesz, része lesz a múltamnak és szívesen emlékszem rá, de azt sem hagyhatom hogy ez az emlék elnyomjon, és pecsétet tegyen az elkövetkezendő kapcsolataimra, ahogy az egész életemre is. Ne alázkodj meg még jobban! Sosem fogod tudni lezárni magadban ezt a kapcsolatot, ha abban reménykedsz, hogy egy nap visszajön hozzád. Határozd el, hogy hagysz még magadnak két hetet, amikor nyalogathatod a sebeidet, aztán a két hét leteltével reggel felkelsz, felemeled a fejed, kimész az utcára, mosolyogsz ismeretlen emberekre, és sokkal pozitívabban állsz a dolgokhoz. Az én "gyászidőm" másfél hónapig tartott, utána döntöttem úgy, hogy mostmár elég volt, felülemelkedek az érzéseimen, kihúzom magam, és társaságba megyek! Ez nem azt jelenti, hogy nyitott voltam egy új kapcsolatra, de önsajnálattal az ember nem megy semmire, max még mélyebbre. Agyban dől el minden. Ha te jól szeretnéd érezni magadat, akkor ha idővel is de jól fogod... ha nem, akkor ne várd az isteni csodát, hogy majd egyszer csak elillannak a vele kapcsolatos gondolataid!
2011. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja hagyott el a kedvesem, mert azt mondta már nem érez úgy mint amikor megismert. Teljesen összetört az érzés és most is rossz látnom, hogy ő boldog párkapcsolatban él, én pedig itt vagyok egyedül. Holott ő volt aki hirtelen hátat fordított nekem, miközben én szerettem és most is szeretem. És mindig azt gondoltam ő is viszont.


Ez már csak ilyen sajnos. Nem igazságos soha még véletlenül se, ezért ha az érzéseidet egy ilyen helyzetre pocsékolod csak a fájdalmadat erősíted. Sajnos ez az érzés olyan mint a többi. Minél többet áldozol neki annál erősebb lesz, és nem is kell nagy erőfeszítés, hogy az lehessen. 4 hónap alatt elég jól meg tudtad gyászolni ezt a kapcsolatot. Lassan üres lesz meglátod, ha nem erősíted magad meg minden alkalommal abban, hogy ez neked igenis rossz kell legyen.


Jó tanács, hogy keresd meg az életed többi részét amiben örömöd lelted/leled és éld azokat. Keresd meg a szép emlékeidet róla és tedd el jól a fejedben majd legyél érte hálás hogy ezeket megélhetted. Hidd el jut még ilyen bőven, mind a kettőnknek és csak ők lesznek szegényebbek azzal, hogy ezeken már nem osztozhatnak velünk :)

2011. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én teljesen együtt érzek. először azt hittem h én írtam a kérdést... mi is 4 hónapja szakítottunk, 1 évig voltunk együtt. én még mindig szerelmes vagyok belé, ő is az volt... de nagyon megbántottam. évfolyamtársak vagyunk, minden nap látom. titokban mindig bízok benne, h majd egyszer visszajön, mert neki én voltam az első szerelme, és nekem is ő. de sajnos nem mindig alakul minden úgy ahogy szeretnénk :/

egyet tehetsz még, pl. kezdj el olyan rucikba járkálni amibe akkor voltál amikor kettőtök között vmi jó történt. postold ki facere egy NEM LEHANGOLÓ közös számotokat, pl olyan szöveggel h "jajj de régen hallgattam :D". ha ezek után vmit felkeltesz benne, és látja, h még gondolsz rá, keres. ha nem, akkor nálad is esélytelen...:( bocs. hidd el, átérzem.

2011. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok szakítás után 3-4 hónappal, vagyis a hölgy szakított velem, azután össze is jött valakivel igaz két hét telt el. Jelentem van élet rajta túl is :) hiába a kezdeti időszak most már elhatároztam hogy boldog leszek, és így is van :)!!! Egyedül is de megy, a csajok szeretnek, én is szeretem őket ahogyan az embereket is, hiszen nincsen ennél fantasztikusabb dolog a világon!!!!Ami ilyenkor fontos, hogyha eszedbe jut, gyorsan tedd hozzá hogy na ezt meg ezt meg ezt se szerettem benne, és jobb is hogy így alakult, mert tovább nem viseltem volna :)!
2011. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!