Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom mindig rámszabadítja a bunko haverjait?

Figyelt kérdés

Állandoan ki akarnának velem kezdeni. Nem tisztelnek. A párom szerint nekem kellene leoltanom őket és velük "pendül egy huron". A facen különböző áladatlapokkal be akarnak jelölni amikor kérdezem a páromtol hogy ki az mond valami távoli rokonát, közbrn meg egyik a bunko haverjai közül sőt a haverja adatlapjárol is bejelölget engem a párom.


Most nem tudom hogy rajtam szórakoznak e és a párom nem veszi komolyan a kapcsolatunkat vagy hogy szabaduljak meg a haverjaitol.

Én egyedúl gyenge nőnek érzem magam most akit oltogatnak.


2016. márc. 22. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy szabadulnék meg a haverjaitól a helyedben, hogy megszabadulnék a párodtól.
2016. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Mondd, mi tart egy olyan bunko paraszt mellett, aki annyira se tisztel/szerett teged, hogy radkuldi a haverjait, es veluk egyutt szivat?


Nagy levego es szabadulj meg az egesz bagazstol, talaljon maganak mast, akit kedvere alazhat.

2016. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom a párod pontosan tudja, hogy mennyire zavar ez téged, de gyerekes módon csak folytatja... Szerintem is hajtsd el.
2016. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

Szórakoznak, trollkodnak veled mert túl komoly vagy, enyhe feminista butthurt effektust is érzékelek de ez persze lehet, hogy csak az én előítéletem a kérdésed alapján :D

szerintem felejtsd el, hogy egyedül gyenge nő" vagy és legyél képes kiállni magadért és legyél lazább. Vedd poénra a marhaságaikat majd sz ard le...

ha meg tényleg nem veszi komolyan a kapcsolatot a párod és minden téren ilyen gyerekesen viselkedik mint a haverjai - mert ez a trollkodás nagyon gyerekes - dobd ki.

2016. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ~OnLány~ ***** válasza:
91%

Nekem is rosszul esne,nem is a haverjai viselkedése,mert egy-egy pofonnal is el lehet intézni,ha más már nem vált be.

Az aggasztana,hogy nem áll ki mellettem és nem véd meg tőlük szóban sem.

Vagy tényleg nem gondolja komolyan veled és játszadoznak,de ez hiba a részéről,nem kellene így viselkednie.

2016. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Én rászabadítanám a bunkó rbanc barátnőimet.
2016. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálam ez kissé túlmegy a határon, pedig velem lehet hülyülni. A helyedben arra lennék még kíváncsi, hogy tényleg poénnak szánja-e, vagy a saját bizonytalanságát leplezi ezzel. Értsd: nem bízik benned. Mindenesetre azt közöld vele, hogy ez neked rosszul esik, és nem akarod ilyen módon folytatni vele a kapcsolatot.

Bár én a helyedben egyszer belementem volna a játékba, hogy megnézzem, milyen fejet vág hozzá, ha viszonzod haverjai közeledését.

2016. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagyon féltékeny az az idiota párod és igy akar ellenörizgetni? Hajtsd el!
2016. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem ez a pasi se kéne, aki hagyja, hogy nevetség tárgya legyek. Ha meg annyira ragaszkodsz hożá, akkor oltogasd te is a haverjait, ne játszd a védtelent.
2016. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugye magas, jóképű és sportos a srácod?
2016. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!