Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy olyan egy pasival tenni aki a haverjait is belevonva megfélemlítenek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Feljelentésen kívül?


fa testápolót nekik.

2013. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vissza kell vágni, tudok adni tippeket, amiket már megcsináltam és nagyon durván bevált de ide nem írom le :)
2013. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Egyirányú alagút ***** válasza:
Na most még1x a kérdést, mert nagyon sok irányba el lehet indulni az értelmezésén... :)
2013. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Expasi nem tud leszállni rólam a szakítás óta.

Kibeszél,el akar ütni a kocsival és most már a haverjai is ezt csinálják.

2013. máj. 10. 16:07
 5/13 Egyirányú alagút ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?


Amúgy lenne pár ötletem :)

2013. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hol laksz? Hány embert kell elásni? Nagyon kemények lehetnek, ha csordában mernek fellépni egyetlen nő ellen...

Nem is értem, hogy sikerül nektek állandóan ilyenekkel összejönni. Valamilyen szinten azt tudom mondani, hogy nem sajnállak, mert nem hiszem el, hogy nem láttad, hogy milyen... De legalább ott tudtad hagyni.

A legfontosabb, hogy tartsd magad a döntésedhez és ne menj vissza hozzá, akár mivel is próbálkozik.

Beszélj a szüleiddel, esetleg az ő szüleivel is. Sajnos az ilyen helyzetet komolyabban kell kezelni, mint egy kis veszekedést. Ha egyáltalán nem akar leállni, akkor menj el a rendőrségre.

Eleve nem értem, az ilyen embert miért védik törvények...

2013. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
férfirokonaid mit szólnak hozzá?
2013. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

20 felettiek vagyunk,szóval már büntethető:))

előtte nem ismertem,de aztán kimutatta hogy milyen

2013. máj. 10. 16:15
 9/13 anonim ***** válasza:
kerüld el... mivel undoritó himsoviniszta világban élünk a végén ugyis te jösz ki vesztesen... kerüld el és béke lesz egy idő mulva... :/
2013. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tehát összejöttél egy ismeretlen pasival? Komolyan mondom, manapság a nép többsége emberismeretből egyenlő a nullával...

Ennyi idősen meg nem hiszem, hogy ne lenne senki, aki fel merne lépni melletted, hogy szálljanak le rólad. Ha meg így van, akkor nagyon rossz társaságban vagy.

2013. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!