Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, egy válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, egy válni készülő pasinál érdemes kitartani?

Figyelt kérdés
Elméletileg nem miattam,de szerintem nekem is van közöm hozzá. (szeret,engem akar) Normális válaszokat. Köszi
2010. ápr. 3. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Kitől akar válni?
2010. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De szabj ki magadnak egy határt, hogy mennyi az az idő amit el tudsz még viselni válási folyamatként. Van hogy évekig is elhúzodhat, és nem tesz jót senki bizalmának.
2010. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogyha szeret, akkor mindenfelekeppen. de ha nem vagy benne biztos, h "szerelmes", akkor tartsd eszben azt, hogy lehet nem akar egy komoly kapcsolatba rogton beleugrani...
2010. ápr. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!