Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti is csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti is csináltok ilyet?

Figyelt kérdés
A barátom este haza jött, én betegen feküdtem, néztem a tv-t. Elkezdte csinálni a vacsoráját. A tv-ben elhangzott egy női név, erre a barátom abba hagyta, megfordult és bámulni kezdte a nőt a tv-ben. Ha nőt mutatnak a tv-ben, ő úgy nézi, mintha életében nem látott volna. Ideges lettem, és kikapcsoltam a tv-t. Nem ez volt az első eset. Mondtam neki, ez nem normális, ő meg háttal állt és mormolt magában valamit. Nem értettem mit. Múltkor elmentünk sétálni, és mindent nőt megnézett, szóvá tettem neki, és azt mondta, nem lát jól, ezért néz meg mindenkit. De már ez is idegesítő, megalázva érzem magam. Nem értem, egy pillantást vetni sem elég? Miért kell nézni, bámulni őket? A barátom már túl van a 30-on, nem tini. Próbáltam már megbeszélni vele, és akkor azt mondta, az a normális, ahogyan ő csinálja. De ez már idegesítő. Nem merek vele elmenni sétálni, és már tv-t se akarok vele nézni. Meg azt mondta, én képzelem be hogy ő nézi őket.
2016. márc. 23. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Egy FÉRFI! nem csinál ilyet. Az hülya kis nyikhajok igen.


Nekem nem kéne ilyen csávó, aki így semmibe vesz.

2016. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Titusztitusz ***** válasza:
10%
Persze...Nekem is bevett szokásom az ilyesmi, de valszeg még feltünőbben szoktam csinálni, mivel a nejem gyakran megvádol azzal, hogy a más nők bámulása közben még a "nyálam is csorog", meg "majd kiesik a szemem", meg "majd eldurran a farkam"...Ő se szereti ezt a viselkedésemet, de azért tudomásul veszi hogy ilyen vagyok, és ilyen is maradok...Én viszont sose értem, hogy mi a kivetnivaló az ilyen viselkedésen? Hát most mászkáljak szemellenzővel énis mint a lovak? Vagy minden reggel igyak meg 2 liter brómos teát? Aztán meg járkáljak mindenfelé egykedvü nyugalommal, mint valami jámbor ökör? AZ mivel volna jobb??? Végülis ahogy mondani szokás, fél percig megnéz az ember valami csinos nőcit ha lát valahol, aztán ennyi...Két perc múlva már eszembe sincs a dolog...Akkormeg mi a gond az ilyesmi viselkedéssel? Ezt a tulajdonságot sose értettem a nőkben...
2016. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes...a barátom még nincs 22 éves, mégse bámul meg más nõket, holott nagyon messze lakok tõle. Mikor Ott voltam beszélgettem egy haverjával mikor mem volt a barátom a szobában és azt mondta a haverja,hogy: "Hihetetlen nagy mázlim van a barátommal, ha hiszem,ha nem észre Se veszi ha más nõ van a szobában." Ha meg korrepetál egy csajt vagy segít neki akkor mindig szóbahoz engem.

Szerintem nem normális ha egy férfi barátnõje mellett bámul más lányokat, egy két pillantás belefér. A nagymamám ezt úgy oldotta meg,hogy a nagyapám elõtt sétált, hogy ha annyira nézelõdni akar nézze õt :D

2016. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Vegyél neki szemüveget,probléma megoldva.

Amúgy egy gyökér,ez nem kérdés.

2016. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ki volt az ? Merkel ?
2016. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell ezt ennyire felfújni! Gondolatrendőrség? Képzeletben mindegyiket gerincre vágja ne aggódj. Mi így működünk.
2016. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyik exem se viselkedett így. Ők tiszteltek, hát visszasírom őket...
2016. márc. 23. 10:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, más nőt is kiakasztott ezzel, reméli mellettem nézheti őket. Ezt sem értem, nem a haverja vagyok.
2016. márc. 23. 10:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Lát egy plakátot az utcán, amin egy nő van, akkor is szól, nézzem már, ott van egy nő. Ezt sem értem...
2016. márc. 23. 10:45
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Dehogy normális, lol. Én szakítanék vele, pláne ha úgy áll a témához, hogy neki ehhez joga van mert férfi :D

Az én barátom nem nézi meg őket feltűnően egyáltalán, maximum ugyanúgy egy pillantást vet a nőkre is mint akármelyik másik emberre, nem szoktam észrevenni, pedig kiszúrom az ilyet, ha egy picivel is feltűnőbb a kelleténél. Beszéltünk erről már és azt mondta ő szingliként se volt soha az a típus akinek látványosan folyt volna a nyála a nők után.

Szerintem amúgy elég primitív viselkedés, ha van párja az embernek, ha nincs, úgy megbámulni valakit, hogy majd kiesik a szeme.

2016. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!