Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok, nők férfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, nők férfiak ti csináltok ilyent?

Figyelt kérdés
Fiatal fiúk hogy egy idősebb nővel chateltek egész nap miközben van barátnőtök,ill. idősebb nők hogy egy fiatalabbal chateltek egész nap miközben van férjetek,vagy fordítva. Ha igen,akkor miért? Mi hiányzik az igazi kapcsolatotokból,mi az amiért szükség van másra?
2013. jan. 10. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
volt már rá példa, de csak azért, hogy beszélgessünk egyet. kíváncsi vagyok, milyen ember rejtőzik egy néz mögött. mit szeret csinálni, milyen az élete, hasonlók. de ennyi és nem több
2013. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szex. A fiatal még nem kap annyit amennyit szeretne, az idősebb meg már nem kap annyit amennyit szeretne.
2013. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En tokre szeretek beszelni, egy erett novel vagy ferfival chatelni.De csak kivancsisagbol, hogy tudjam, hogy milyen az ok eletuk.
2013. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,engem is érdekelt,és voltak ilyen internetes idősebb ismerőseim,amikor tényleg csak az élet nagy dolgairól volt szó,de semmi szexuális dologról nem,udvarlásról sem,semmiről,mert nem is hiányzott sosem a kapcsolatomból nekem úgy semmi,és mivel szeretem a barátom,ezért nem is esett volna jól mástól semmi ilyen dolog,viszont több olyan felnőttet ill. fiatalt is ismerek,akik ezt szívesen teszik a másik tudta nélkül,de nem értem miért.
2013. jan. 10. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Öh, gondoltam, hogy vicces leszek, és a kérdésre rákattintok, és azt válaszolom, hogy IGEN, ÁLLANDÓAN! De aztán elolvastam, és hát ilyet mégsem csinálok :D A válasz nemes egyszerűséggel nem, és nem is chatelnék idősebb nőkkel, miközben van barátnőm... vagyis mi számít idősebb nőnek? én 20 vagyok, most mondjuk egy max 3-4 évvel idősebb nővel (nálam) azért még ki tudok jönni, de azért nem vagyok gerontofil, vagy nem is tudom, hogy írják :o vagy MI???
2013. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!