Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mondta, hogy szeret még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondta, hogy szeret még soha sem. Attól még szerethet?

Figyelt kérdés

Fél éve van barátom és még egyszer sem soha nem mondta, hogy szeret. Én már mondtam neki 1x szóba és írtam neki 2x. Egyikre sem reagált semmit. Még annyit sem, hogy én is téged. Nem tudom lehet túl türelmetlen vagyok mert amúgy meg minden ok. pl. ír olyant hogy millió csók stb. meg amikor vele vagyok ölel, csókol kedves stb.

Rákérdezni hogy szeret e nem akarok szeretném ha ezt magától mondaná. Vagy legalább azt mondaná én is.


2016. márc. 23. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azért én az első félévünkben legalább hetente, de max havonta mondtam a barátnőmnek.


23f

2016. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy rossz tapasztalat lehet mögötte? Mármint az előző barátnőjének mondhatta?
2016. márc. 23. 08:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Az a fontos,hogyan viselkedik veled.

Empatikus,kedves,segítőkész,őszinte...stb.

Az csak egy szó.

Ha nincs gond a kapcsolatotokban,akkor ne csinálj.

Lehet neki több idő kell,hogy kimondja,nem dobálózik a love-okkal.

Viszont amikor megteszi,annak súly lesz.

Szóval relax:)

2016. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Okés, szóval ne kérdezzek rá, hogy mit is érez irántam meg ilyen majdhogynem számon kérő jelleggel.

Igazad van amit írtál az mind igaz Rá.

Attól én még alkalom adtán mondhatom szerintetek? Mármint nem minden második chat elköszönés végén meg minden másnap :)?

2016. márc. 23. 09:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A "3" a pont.

Van olyan férfi aki az életében jó ha egyszer kimondja, de folyamatosan érezteti.

Soha nem az számít mit mondasz, hanem mit valósítasz meg belőle. Ha jól bánik veled, érezteti veled, hogy fontos vagy számára(ez akár egy ölelés vagy csók is lehet), akkor semmi értelme nincs ezen kattognod.

Volt olyan barátnőm,aki hetente leírta mennyire szeret, de ebből semmit nem éreztem, az sokkal rosszabb!!!

38F

2016. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazad van. Hülye női kattogás. csak szeretném hallani, de inkább érezzem. igazatok van
2016. márc. 23. 10:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ember érzi,ha szeretik.Ha nem érzed, hogy szeretve vagy,akkor vagy fejleszted a kettőtök kapcsolatát(persze egyoldalúan nem lehet!!!!), vagy pedig vársz még egy ideig,hátha változik.


Te miért nem mondod neki, hogy szereted?

2016. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es. Mondtam neki egyszer (szex közben). Erre megcsókolt. Chaten írtam neki 2x. Arra nem írta hogy ő is csak ilyen aranyosat írt. (csók, sok csók kincsem ilyenek)
2016. márc. 23. 10:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerethet még attól, de nekem sem esne jól, ha még vissza se mondaná. Legalább annyit, hogy én is téged, ha valakinek konkrétan a szóval van baja, vagy túl súlyosnak érzi, stb. Persze ez rajtad áll, hogy zavar-e vagy sem. Mind mások vagyunk. Van, akinek ez így teljesen megfelel, ha amúgy érzi a törödést, szeretetet a párja részéröl. Van, akit zavarna. Mondjuk én rákérdeznék, engem azért zavarna, ha egyetlen egyszer sem lenne képes kimondani. Hozzáteszem, az én barátom sem egy szeretlekkel dobálózós fajta, én mondtam ki elöször, de arra válaszolt is. Aztán még eltelt egy kis idö, amíg magától is mondta.
2016. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem először akkor mondta ki, mikor majdnem egy éve már házasok is voltunk. Lehet azt érezni sok minden másból is. Ő például majdnem minden reggel előbb kelt, és apró kis ajándékkal ébresztett (szedett érett gyümölcsöt vagy virágokat a kertből), vagy hozott finomságot a pékségből. Mindig kiáll mellettem. Stb. Azért néha megpróbáltam kimondatni, de ő egyszerűen nem ez a fajta.
2016. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!