Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a baratom csupan allitolag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratom csupan allitolag idegessegbol es viccbol azt mondta, hogy szakitani akar, viszont nem nekem, akkor meg szerethet?

Figyelt kérdés
tegnap mondta,hogy szeret,de megtudtam,hogy a baratnomnek mondta azt amit mar leirtam,es nekem nem,de csak viccelt....viszont tudom,hogy szeret..ez nalunk tavkapcsolat,mert hat 6 faluval alrebb lakik tolem.de minden nap beszelunk.
2008. ápr. 7. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak te ismered őt, és te tudod, mikor mennyire, mit mond komolyan. Ha ismered őt, és megbízol benne (mellesleg kiérdemli a bizalmadat), akkor ne aggódj, lehet, hogy csak egy hülye félreértés volt. Az is lehet persze, hogy komolyan gondolkozik rajta, csak teljesen bizonytalan. Beszéld meg vele!
2008. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is azt mondom beszelj vele - az is lehet, hogy a baratnod kever-kavar...

Az en volt pasim mindenkinek elmondta, hogy szakitani akar velem csak nekem nem - ugyhogy en biztos ele allnek az illetonek es konfrontalnam. Legyen gerince mondja el, ha baja van.

2008. ápr. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tenyleg beszelj vele. az en kapcsolatomban is volt ilyensmi, h "na ha akarsz akkor menj" es elindult..es akkor megkerdeztem h tenyleg akarja h vege legyen? Errefel h o nem,de nem tetszettek a cirkuszok neki, es felelembol tette.Tehat rengeteg oka lehet.azt is lehet nezni h minden viccnek fele igaz.Nem tudom a helyzeteteket, de remelem nem azert mondta a baratnodnek, mert esetleg eselyt szeretne nala..Ha jol ismered, akkor szerintem nincs okod aggodni,viszont kerdezd meg tole, mert "csak ugy viccbol" az embernek ilyensmi nem jut az eszebe.
2008. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegességből és viccből pofánvágnám...
2008. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!