Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért veszekszünk mindig?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, és én tényleg nagyon szeretem őt, és szerelmes vagyok belé, ő is belém!!!! Csak az a baj, hogy kis dolgokon nagyon ki tudok akadni, pl, mondta h holnap ne mennyek, mert ott alszik barátnője, ugye ennek én már megint nem örültem, de beletörődtem. Ma este, írtam neki,és írta, hogy eszik, és lezuhanyzik, megvártam, visszajött facebook-ra, és írja, h mennek nézni az éjjel nappalt, és én ezen kiakadtam hogy miért csak ennyit beszélgettünk?? Mondja, h bocsánat, meg hogy ne haragudjak. Meg is érteném, csak engem az bánt, hogy a kapcsolatunk elején nem ilyen volt ő se, meg én se! Meg ő olyan, hogy azt szereti ha neki van csak igaza mindig mindenben! De amikor tényleg dúrva dolgot vág a fejemhez, és én kiosztom, akkor egy ideig csendbe van, és elgondolkodik rajta, és rögtön bújik oda, h bocsássak meg neki! Féltékeny típus vagyok! De én nagyon szeretem őt, és nem akarom hogy ez miatt vége legyen, tegnap is azon veszekedtünk, hogy nekem bajom bolt, h neki a barátnője ott alszik, és így nem tudok menni! De tegnap sikerült megbeszélnünk, meg mondta hogy nálam nincs jobb! De máma megint elkezdődött a vita. Ja, meg ha beszélgetek valakivel, és nem ő szól hozzám, de én nem rá figyelek, akkor rögtön föl háborodik, de ha ő beszélget, és én vagy 10-szer szólok neki, egyáltalán nem figyel, egyszerűen meg se hallja, és amikor mondom neki, hogy na jó akkor nem mondom, akkor mondja nekem, hogy akkor duzzogjál megint!!! Ez a legidegesítőbb benne!!! Amikor ezt mondja!!! Arra szeretnélek titeket kérni, h min kéne neki, vagy nekem változtatni? Előre is nagyon köszönöm a segítséget!!! MEGY A PONT!!!
2016. márc. 23. 21:10
 1/3 Dreamer88 ***** válasza:

Mindkettőtöknek változtatni kellene a felfogásán.

A fent példákat használva pl neked nem kellene azon besértődnöd, ha ott alszik néha a barátnője. Gondolom ő se kezd el durcizni ha te találkozol valamelyik haveroddal

Neki pedig tiszteltben kellene tartani a beszélgetéseknél azt az alap illemszabályt, hogy más szavába nem vágunk bele.

2016. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nőjetek fel...
2016. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most nem értem. Ott volt nála a barátnője, te mégis egyfolytában írkáltál neki, aztán leszúrtad, hogy miért a csajjal töltötte az időt, aki ott volt nála? Ha ez így volt, akkor te beteg vagy.. nem sokáig lesz barátnőd, ha ezt így folytatod.
2016. márc. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!