Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar teret magának és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar teret magának és szabad lenni, ha közben hiányzom neki?

Figyelt kérdés

A párommal 2 hónapja szünetelni kezdtünk, a kapcsolatunk kicsit elhidegult. Egy hónapja találkozót kért, elmentem hozzá ahol mondtam neki hogy hiányzik.Azt mondta én is neki, meg jó hogy most ott vagyok.. De mégis inkább most egyedül akar lenni, és teret akar magának.

Azóta én nem igazán keresem a társaságát, ő az enyémet viszont annál inkább. Snapchaten képeket küldözget egész nap, ha a munkahelyükön találkozunk leszolit, hogy beszélgessünk. A szünetet én kértem, és úgy érzem most tőlem várja hogy tegyek érte. Mit kéne tennem?


2016. márc. 24. 06:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit. Majd belátja ő is, hogy ez nem kapcsolat már.

Ha egy hónap után örül, ha lát, de elküld...

2016. márc. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!