Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy lány szakítás után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szakítás után azt mondja, hogy szeret és hiányzom, de nem akar találkozni akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Azért szakítottunk mert volt egy-két kisebb nézet eltérés, miért nem megyünk ide-oda... stb. Elmondtam, neki azokat, hogy igaza van megbántam, változtatok, szeretem és megakarom menteni ezt a dolgot. ő azt mondja szeret és hiányzom, de nem tudja mi van. Én vissza akarom kapni, mit tegyek?
2015. jún. 25. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem akar találkozni, és benyomja a "legyünk csak barátok szöveget" akkor az hatalmas kamu, és hagyd a kis ribit a francba.


A csajok csak azért csinálják ezt, és azért mondanak szépeket rólad, mert nem akarják, hogy "rossz fejnek" meg "kegyetlennek" tartsák őket, ezért nyomják mindig ezt a dumát.


A legnagyobb kegyetlenség egyébként, hogy így hülyítik az embert.


Ha vissza akarod kapni, akkor csakis őgy van esélyed rá, hogy nem keresed, nem is szólsz hozzá, egy csomó ideig, legjobb, ha a fácsén is törlöd az ismerősök közül.


A barátnőivel viszont jóba kell lenni, irogatni nekik fácsén és lájkolni a képeiket. Így féltékeny lesz és ő keres majd téged. Csak dumálj és mutasd a barátnőinek, hogy tök jól vagy nélküle. A legjobb, ha össze is jössz valamelyik barátnőjével.


Még lehet, hogy jobb csaj, mint a ribi, aki kidobott.

2015. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kéreti magát hogy teperj jobban érte, mivel gondolom pont ez volt a baja, hogy arra várt elvidd mondjuk kirándulni, moziba, étterembe, rendezvényekre, buliba, koncertre, blabla, szóval szervezz programokat neki, ha lehet kezdetnek valami romantikus vacsorát valahol... nyert ügyed lesz és összejöttök újra. Persze vigyél rózsát is. A csajoknak több kell az otthon ülésnél... kivéve ha pont otthonülő típus. Habár még néha azokat is kell ide-oda vinni.
2015. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma mondtam neki, hogy menjünk kirándulni. Nem akar... Mert akkor oda bújna hozzám és nem tudna objektíven gondolkodni...
2015. jún. 25. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már benned tartás, hagyd a fenébe. Ahogy a mondás is tartja: "busz után és nő után nem futunk úgyis jön másik."
2015. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Éld az életed, ne foglalkozz vele, csináld, ami jólesik. Ez a legjobb dolog, amit tenni tudsz.
2015. jún. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Látszik,hogy szeret,de nem akarja elhinni,a "legyünk csak barátok" szöveget ha nem nyomta be akkor nincs baj,auért nem akar találkozni,mert nem akarja elhinni,hogy szeret,irigyellek ezért.
2015. jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért még harcolnék érte. Van aki sokáig kéreti magát.
2015. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress egy rendes nőt, ezt a ribizlit meg hagyd a fenébe.
2015. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hajdú niki válasza:
próbálj beszélni vele .hívd fel ,írj neki . menj el hozzá lepd meg valamivel mondjuk egy szál rózsával és mondd el mit érzel iránta, és ha azt akara adj neki idot hadd gondolkodjon és ha tényleg szeret ,meg hiányzol neki nem fog csak úgy el engedni ..
2015. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!