Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jo referencia az itteni valaszok atlaga a vilag atlagajoz kepest?

Figyelt kérdés
Mert itt nem az atlagemberek mintacsoportja talalhato foleg hanem egyedulallo es keseru emberek tehat a velemenyuk is el fog terni az ossz atlagtol
2016. márc. 25. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki tudja mert itt is csak emberek vannak akármilyenek is. Nekik is vannak tapasztalataik szal ennyire ez szerintem egyszerű.
2016. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Eléggé torzítja a számokat, ha a nemek harcát érintő kérdésekre reagál valaki.

Ha maradtam volna a kvantumfizikánál, most 88% körül lehetnék, de engem akkor is jobban izgat, hogy vajon Schrödinger macskáját megcsalták-e és végül a nevére vette-e a kölkeit?

2016. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem az itteniek valami ilyesmi banda:


https://www.youtube.com/watch?v=P2IZo4fu80s

2016. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
3as Nem hinném mert ezeknek legalább munkájuk volt :D
2016. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az országra nézve sem reprezentatív az itteni minta, hozzátéve azt, hogy milyen torzítások vannak (az emberek nem mindig mondanak igazad az interneten, anonim módon...). Arról nem is beszélve, hogy szinte mindenféle területen vannak eltérések a kultúrában, szóval ha megkérdeznéd valamiről az összes magyar embert, akkor se kaphatnál világátlagot.
2016. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az itteniek egy része kifejezetten stresszlevezetni jár ide, mert itt viszonylag szabadon utálkozhat, vagy csak simán troll, a legtöbb normális embert meg ezek simán elüldözik, szóval nem mondhatni, hogy reális képet kapnánk a magyar valóságról.


Pl amikor engem evett először ide a fene, eléggé fejbe vágott ez a jól ismert masszív utálathullám, mert a "való életben" szinte soha nem tapasztaltam.

2016. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Itt mondják ki ami nappal is fáj, de tiltott kimondani. Mint egy elnyomó rendszer amit a gazdagok/szépek/hatalmaskodók vezetnek. Anno a cuclizmusnak sem volt szabad hangosan rinyálni, ha elnyomtak.

2016. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Görbe tükör a társadalomra. Sok mindent meg lehet érteni itt azt hiszem.
2016. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 Úgy állítod be, mintha ezen az oldalon végre mindenki nyugodtan felvállalhatná a bánatát, és jóformán egy kis terápiás kör alakul ki a gyk válaszadói között, de az igazság az, hogy egyre több emberből süt, hogy a nézeteik túljárnak egy normális határon.

Nem segítenek egymáson, hanem csak tovább szítják egymásban a gyűlöletet.

Pont nem rég volt egy olyan kérdés, ahol a kérdező (nő) segítséget kért, hogy mit csináljon, ha a pasija féltékenységében gyakorlatilag kontrollálja az egész életét; megszabja, kivel beszélhet, mit vehet fel, x időközönként fel kell hívnia, ha nincsenek együtt, és amikor a nő nem tud pontosan számot adni arról, hogy hol járt, mikor nem együtt voltak, akkor a pasi olyan ideges lesz, hogy a kérdező már elkezdett félni tőle.

Erre jönnek a társadalom áldozatai, és sorban odairkálják neki, hogy megértik a pasit, mert inkább legyen féltékeny, minthogy később pórul járjon a nővel.

Rendszeres troll vicceskedés, hogy kiírnak egy kérdést arról, hogy a barátnőjük/feleségük csinált valami hülyeséget, mire ők jól felpofozták, és jól tették-e...


Régebben csak fél szemmel nézegettem ezt az oldalt, és már akkor is kiakadtam néha, hogy mik vannak itt, de ez az állapot lassan már átlép egy határt.

Ha írok valami olyat, ami nem tetszik bizonyos emberkéknek, akkor kapom a privátot, hogy jól véresre kellene dugni a p..nám, akkor nem járatnám a pofám... Szerinted milyen rossz tapasztalat jogosít fel egy embert ilyenekre? Nem csak a privátra gondolok, hanem kb az összes ocsmányságra, amik lassan mindennaposak lesznek itt.


Szóval továbbra is állítom, hogy ez nem egy átlag ember értelmi/érzelmi színvonala...

2016. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-Esnek igaza van. Itt sokan nem az elnyomás alól szabduló igazságot kiáltók hanem szexuálisan és lelkileg frusztrált idióták. Megkeseredve, tele gyűlölettel. Pláne ez a részleg, itt olyan komplett nőgyülölet van, hogy néha engem is meglep, mert a való életbe nem találkozom vele.
2016. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!