Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ürességet érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ürességet érzek magamba és párom-felé is!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a héten a barátnőm sírógörcsél felhívott. Ennek az volt az oka, hogy az anyja arra kényszeríti szakítson velem. Miért szakítson? Mert nincs autóm és szerinte lusta a természetem (2x beszélgettem vele életembe). Mások sarkalatos pontja az anyja szerint, hogy szegény vagyok az ő lányához (barátnőm szülei gyári munkások, nekünk farmergazdaságunk van ami igen jövedelmező és jól fut). Később kiderült, hogy 6 hónapja minden nap ezzel rágja lelkileg a barátnőmet az anyja. Mikor mindezeket közölte velem hatalmas csalódottságot és ürességet éreztem magamba. Ilyet még soha nem mondtak, hogy szegény vagyok! Pedig főiskolán tanulok, jó jegyeim vannak, tanáraim szerint tehetséges vagyok. Az anyuka által mondott dolgok akkora "traumát" okoztak, hogy a barátnőmmel sem beszélni nincs kedvem se menni náluk! Mit tegyek?
2016. márc. 27. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd?
2016. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most miért a barátnőd okolod az anyja agymosásáért? A másik meg hogy ha esetleg TÉNYLEG nem lenne pénzed, akkor sem kéne ezen megsértődni, aki azt gondolja, hogy egy pénztelen ember kevesebbet ér egy pénzesnél az magára vessen!


Én a helyeben elbeszélgetnék egy kicsit anyukával.

2016. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
22 éves a barátnőm, és hatalmas az anya befolyása rá! És az a meglepő, hogy igazat adott az anyjának, mert szerinte a lusta és nincstelennel nincs mit kezdeni. Hét közben az egyetemen vagyok, hazajövök itthon nyomom a melót este 10-ig. Miért nincs kocsim? mert a gazdaságba nyomjuk a pénzt. Traktor, kombány stb.
2016. márc. 27. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a lányt úgy nevelte az anyja, hogy olyan férfit keressen magának aki eltartja majd. Nagyon gáz. A világon semmi baj nincs veled, ha a lány szülei gyári munkások ők sem lehetnek valami gazdagok. Ha ilyen akkor keress másikat és tényleg engedd el!
2016. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig mikor mentem udvarolni, mindig vittem vagy csokit, gyümölcsöt virágot. Természetesen ameddig a takaróm engedte. De mikor közölte, hogy szegénynek tart az anyja pff egy világ omlott össze bennem
2016. márc. 27. 13:39
 6/8 VirágésBence ***** válasza:
Inkább azzal van a gond, hogy a barátnőd egyet értett, nem? Mert az anyjának szerintem semmi köze hozzátok, de ha ennyire hagyja magát... Ezt meg kéne beszélned a barátnőddel, mert ez sokkal jobban el is fajulhat. Vagy a barátnőd közli az anyjával, hogy elég volt, ő jó nekem és kérlek ne szólj bele, vagy te figyelmen kívül hagyod, a barátnőd hagyja tovább magát befolyásolni és az anyuka eléri, hogy szétmenjetek. Egy ilyen szituációban vagy nagyon összetartotok, vagy semennyire.
2016. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát azért a szülők támogatása mindig jó, ha megvan. Itt már, ha a lány anyja ilyen már régen rossz. Míg a lány otthon lakik addig úgyis az van amit az anyja akar.
2016. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert az anyja szerint az előző barátjának volt 2 munkahelye és német használt árukkal is kereskedett, volt kocsija is stb
2016. márc. 27. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!