Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tudom, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tudom, hogy már nem akar tőlem semmit. Ez borzasztóan fáj, de hogyan lépjek tovább? Barátok és család nélkül nagyon nehéz. Szeretném már lezárni magamba, de egyedül nem tudok tovább lépni.

Figyelt kérdés
Az exemmel úgy nézett ki újra kezdjük,de már egyértelmű,hogy ő lezárt már engem.Hogyan felejtsem el,mikőzben én vágyom rá!
2015. jan. 21. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj sok olyasmit csinálni ami elvonja a figyelmed. Tanulj, dolgozz, találj új hobbit.
2015. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mondás nem véletlen: Kutya harapást szőrével...
2015. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
korod? lány vagy fiú vagy?
2015. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerezz barátokat...Vagy legalább olyan embereket akikkel beszélgethetsz erről,vagy lefoglalnak. (Akár itt is,ha élőbe nem megy )


Foglald le magad,magadra koncentrálj!Tanulj,dolgozz,keress új szórakozást magadnak stb.. :)

2015. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és középkorú.Sajnos nincsenek barátaim,rokonaim és ezért megy nehezen a tovább lépés.
2015. jan. 21. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerezz barátokat..


Ha középkorú vagy gondolom van munkád..Hajrá,barátkozz,ismerkedj!

Keress új hobbyt,elfoglaltságot magadnak,ahol új embereket ismerhetsz meg,és már is lesznek barátaid..


Csak akarni kell,és menni fog,na meg nagyon sok kitartás kell,és idő!

2015. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!