Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Megcsalt a férjem. Iszonyúan érzem magam még fél évvel a történtek után is. Mintha nem tartozék sehova. Állandóan emlékképek villannak be a múltunkról, nem tudom kikapcsolni a gondolataimat. Sokat gondolok a megcsalás időszakára, az előzményekre, alvászavar gyötör. Senkim sincs rajta kívül, csak a gyerekek. Se barátok, se család. Még bízok benne hogy helyrejövünk, de annyira fáj és annyira szenvedek. Teljesen tehetetlennek érzem magam. Írjatok!
2016. márc. 28. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A helyedben elválnék.. persze nem könnyű s biztos fájna de ha nem akarod így élni az életed tovább akkor nincs más lehetőség. Válás s új ismerősök/barátok szerzése az egyetlen épszerű megoldás amivel újra boldog lehet az életed. Tovább kell lépni, lerombolni majd újjáépíteni.
2016. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Éld meg a fájdalmat, hiszen ettől leszel erős és legyőzhetetlen. Érzed majd, hogy egyedül is sokat érsz és igenis értékes vagy. Egy szép nő, akinek gyönyörű gyerekei vannak.

Ülj le a férjeddel, beszéljétek meg, hogy miért történt a megcsalás és hogy mit hiányol belőled. Járj el sportolni ha időd engedi, úszni a gyerkőcökkel, babatornára járni és ott lesz a többi anyuka akivel barátkozhatsz. Öltözz szexibben, sminkelj, próbáljatok ki új dolgokat az ágyban a férjeddel.

NE GÖRCSÖLJ RÁ, mert megérzi a férjed és menekülőre fogja. Legyél laza és vidám, imádd a gyerekeidet. 23/L

2016. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én soha többé nem tudtam bízni. Nehezen de végül szakítottunk ami a legjobb döntés volt.
2016. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne akard,hogy a gyerekeid végignézzék ahogy szenvedsz ebben a kapcsolatban. eltanulják, számukra ez lesz a normális s majd később a saját kapcsolatukban ők is tűrni fogják a fájdalmat ahelyett hogy lépnének.
2016. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
Miért nincsenek barátok sem?
2016. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VirágésBence ***** válasza:
Ha tudod, hogy mi volt rossz a kapcsolatban és mi miatt csalt meg és azóta javult ez a dolog, vagy teljesen el is tűnt, akkor teljesen felesleges így görcsölnöd rajta.
2016. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is azon akadtam fent, hogy nincs semmi emberi kapcsolatod a férjeden kívül, az nagyon egészségtelen.


A helyrejövés... volt benne részem: nem magától megy, ahhoz dolgozni kell, kettőtöknek, együtt... mert oka volt annak a megcsalásnak, ha csak annyi lesz, hogy ezentúl nem csal meg, az elég kevés, mert annál korábbról kell újraépíteni a családot.

Nekünk sikerült, sok sikert nektek is.

2016. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!