Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem életem eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem életem eddigi legjobb nőjével, aki kifejezetten akar engem? A lényeg lent.

Figyelt kérdés

Persze csak hülye lehet, ha szóba áll velem, de kiderültek nála egyéb mentális problémák is. Kezdődő anorexia, nimfománia (nos ez nem is zavar annyira), depresszió.

Szakítás minden nap végén, másnap kibékülés. Hiszti, sírás,stb. Menthető-e?

Vissza lehet téríteni a normális életre, vagy hagyjam magára? Nem pszichiáter vagyok, de segítségre szorul és próbálom a gondjait megérteni, ami már több mint a semmi, mert legalább én meghallgatom. A terápián ezt egy kiadós szex fogja követni, remélem :)

Aztán még egy, majd még egy ...és több ötletem nincs.

Már az elején elárulta, hogy gyereke van, ami nekem nem probléma. Nagyon értékeli a türelmem és ragaszkodásom, de kezd megviselni a dolog. A haverok is fújnak rám miatta, de én sem értem magam. Taszítottak mindíg az ilyen típusú nők, de most így alakult... Szinte csak korban illünk egymáshoz :(

Felvegyem a keresztet egy életre?

Elég, ha szeretetet nyújtok, és biztos pont leszek az életében? Mivel minden bizalmát elvesztette a férfiakban.

A legfőbb gondom az, hogy egy nagyon dekoratív, de teljesen más ízlésű (és belül NAGYON szőke) nővel az oldalamon pont olyan emberré válnék, amilyen soha nem akartam lenni...Viszont kihagyni bűn lenne.

Belevágjak, vagy ne?


2010. ápr. 4. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jössz vele össze, akkor is próbálj meg segíteni rajta! Közben lehet, hogy jobban megismered. De ha valóban csak egy buta lány, akkor is megnyugtathatod magad, hogy helyesen cselekedtél. Nincs is ennél szebb...
2010. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne használd ki, és ne is hitegesd, ha nem szándékod, hogy az ő gyógyításának szenteld az életedet.
2010. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

NE... még rövid távon sem éri meg nemhogy hosszún...

(szerintem)

2010. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Még szerelmi vallomásnak venné az együttérzésedet és addig zaklatna, amíg téged is megbetegít.
2010. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Elég nagy szemétség lenne egy kamaty kedvéért még jobban tönkretenni.
2010. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hagyd sztem ... ez csak neked lenne rábaszás. keress másik nőt. gondolkozz van még több miliió :D és biztos van egy szebb + aki belsőre is illik hozzád :D szerintem :D
2010. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Igazából nem értem a kérdésed.

Most tőlünk kérdezed meg, hogy legyél-e a szeretője egy buta, de szexi nőnek?

A fark.ad már döntött szerintem. :)

2010. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem tökéletes, még vannak érzései.
2010. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ennyit tesz a külső...semmiképpen nem érné meg véleményem szerint (női szemmel nézem). nem hiszem hogy lenne kedved valaki olyannal lenni, aki idegileg kikészít, és te mondtad: felvennéd a keresztet egy életre! sajnos az ilyen problémákkal küzdő embereknek a párjuk sem tud segíteni.
2010. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Baszod amíg mozog, oszt jóvan.
2010. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!