Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Khm, most akkor mi van? "Apja" lennék?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, udvarolgattam neki az utóbbi hónapban, voltunk több találkán is, erre kiderült, hogy ő úgy képzeli, hogy ő neki egy másik srác a barátja én rám meg mint egy jó "apukaszerűség" tekint. Hétéves korában a valódi apja alkoholista lett és felkötötte magát és azóta vágyik arra az "apai szeretetre". Furcsa.

Ölel, puszil, de egy másik korabelit tart "barátjának".

A csaj 16 éves én 21.

Én szeretem őt, ő is engem azt mondta, de a másik srácot is szereti, ebből mi lesz, vagy minek nevezzem ezt? Szeretem őt, de ez így nekem több mint furcsa... :)))


2016. ápr. 1. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez undorító. :D
2016. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a lúzer haverja.
2016. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne a szereped ebben a kapcsolatban? Átnézed délutánonként a leckéjét, segítesz neki a házi feladatban, aláírod az ellenőrzőjét, érte mész, és hazaviszed, ha későig marad a barátnőjénél, megjavítod a bringáját, meghallgatod, és vigasztalod, ha szerelmi bánata van...

Döntsd el, hogy ez kell-e neked, vagy egy "felnőtt párkapcsolat", ha már ebben a kategóriában írtad ki a kérdésedet.

2016. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért ebbe a kategóriába írtam, mert én felnőtt vagyok, ő pedig gyerek. Igazad van, kéne tudnom a "munkaközi leírásomat". Szerintem felejtős, nekem nincs erre szükségem. :)
2016. ápr. 1. 13:51
 5/14 A kérdező kommentje:
munkaköri*
2016. ápr. 1. 13:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is felejtsd el.

Nem neked való ez a korosztály, de ő végképp nem. Keress olyat, akivel egyenrangú társak lehettek egymás számára.

2016. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kár, hogy tudom, hogy a srác aki elette van "barát" címszó alatt egy sunyi ember aki csúnyán átvert már lányokat és ez bosszant azért. Igazatok van az a legjobb ha hagyom. Nem blamálom a pasiját mert az engem minősítene, majd a bőrén megtapasztalja, hogy milyen valójában.
2016. ápr. 1. 14:06
 8/14 A kérdező kommentje:
# 3 - Köszönöm a kérdést, hogy mi lenne a szerepem, elgondolkodtattál! :D
2016. ápr. 1. 14:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell őt féltened, nem vagy az apja, nem a te dolgod, hogy megvédd a csalódásoktól. :D
2016. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezzel környékezd meg:


[link]


:)

2016. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!