Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene bánnia egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene bánnia egy IGAZI férfinak egy nővel?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Az IGAZI férfi tudja, és nem kérdez!
2016. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
pontosan, előző.
2016. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

a legfontosabb, hogy biztonságban érezze magát mellette a nő. nem csak fizikális értelemben, hanem mentálisan is: az ígéreteket betartja, amikor találkoznak, akkor nem késik (vagy szól előre), az, akinek mondja magát, stb.

ebből vezethető le a határozottság is. az a nő, aki nem visel el egy határozott férfit maga mellett, azzal valószínűleg nem érdemes foglalkozni. emellé jön a figyelmesség a hétköznapi dolgoktól kezdve a legkevésbé hétköznapi dolgokig (ezt most hadd ne részletezzem.)

dióhéjban ennyi.

apa nélkül nehéz volt rájönnöm, de asszem most már jó vagyok.

2016. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
korrektül - mint minden embertársukkal.
2016. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
kimutatva az érzelmeit, játszmák nélkül őszintén.. de ez az igazi nőkre is ugyanúgy vonatkozik
2016. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Királynőként. :)


És ez nem egyenlő azzal, hogy papucs. Nem kell behódolni teljesen a nőnek, de érezze a másik a tiszteletet, hogy nem csak egy rongyként kezelik, hanem adnak a véleményére, és számítanak az ő érzései is.

2016. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Attól függ, mi a cél: az, hogy igazi férfi legyen, vagy az, hogy a nő vele maradjon? A kettő együtt nem megy.
2016. ápr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Nálam a tisztelet a kulcs. Szeret, értékel és nem akar mindenáron domináns lenni, nem akar befolyásolni vagy helyettem dönteni. Tiszteli a munkám és büszke a sikereimre meg elismeri mekkora felelősség van rajtam (azonos végzettség, perpillanat az én pozícióm és fizetésem magasabb, de ez változó ahogy haladunk előre, ő is kinevezés előtt áll, akkor majd megint fordul a kocka). Párom nagyon határozott erős személyiség, és én is intelligenciával, tisztelettel jól működik a kapcsolatunk. Na és persze a türelem. Az kell minden kapcsolathoz. Emellett, egyenes, nem fél a felelősségvállalástól, sőt szívesen veszi a kihívásokat (persze ésszel) ambiciózus.
2016. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Titusztitusz ***** válasza:
17%
Úgy, hogy a hölgynek legyen oka mindig felnézni rá...És izgalomba jönni tőle...Konkrétan pedig úgy kell bánnia az IGAZI férfinek a nőkkel, hogy EGYÉRTELMÜ LEGYEN MINDIG a férfi "mentális-akarati-viselkedésbeli fölénye" a nővel szemben...Egy ILYEN viselkedésü fickótol szinte MINDIG "elolvadnak" azonnal a nők...(Akárhogy is próbálják a fentiek ellentétét bemagyarázni sokszor a feministák...)
2016. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
9Nem véletlen alacsony a százaléjod, marhaságokat írkálsz. A férfiassság nem a fölénybrn testesül meg.
2016. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!