Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az ha csináltam egy áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nixi22 kérdése:

Baj az ha csináltam egy áll facebookot?

Figyelt kérdés
A párom nagyon furcsán viselkedik mostanában! Kérdeztem is hogy mi a baj de nem felelt semmit! Ezért csináltam egy áll facebookot és rá fogok majd irni!!! Ez normális vagy nagy a fantáziám!!!

#Nikii
2016. ápr. 3. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom hogy jön ide a fantázia és nem, nem normális, hogy együtt vagy valakivel, akiben ennyire nem bízol és inkább átvered. Ha azt mondja semmi, mondd meg neki, hogy nem hiszel neki és mondja el mi baja vagy szakítsatok. Ez normális lenne. Egy párkapcsolatban ennek így kellene működnie. Nem úgy hogy hazudsz, becsapod.
2016. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

" Ez normális vagy nagy a fantáziám!!!"


Csak ez a 2 verzió van? Mivel normális biztos nem vagy, ezért inkább nagy a fantáziád.

2016. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem bízol a párodban, ennyi az egész.
2016. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Aki sok felkiáltójelet használ, azt én sosem tartottam normálisnak.
2016. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
A hozzáállásból, és a felkiáltójelek túlzott használatából arra következtetek, hogy rossz kategóriában tetted fel a kérdést, vagy csak szimplán nagyon gyerekes vagy. Ha gond van, beszéljétek meg, a játszmáktól csak rosszabb lesz.
2016. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Milyen az az "áll Facebook"? Olyan Facebook, ami közvetlenül a szád alatt helyezkedik el?
2016. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon buta vagy! Meg hisztis! Felkiáltójelet mindenhova!!
2016. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:
72%

Nem tudom, mi a furcsa viselkedése, de ha arra gondolsz, hogy van valakije, akkor pont semmi értelme a dolognak.

"Áll" :D

De az is elég infantilis, hogy hiába kérdezed, nem felel... szóval vagy tisztázzátok, hogy mit furcsállsz, és az miért van, vagy hagyd a fenébe, de ezzel csak újabb bonyodalmakat fogsz csinálni...

2016. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Én csináltam és lebukott.


Ha gondolod használhatod az enyém. :D

2016. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os, király vagy!

Szakadok!XD

2016. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!