Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves nők! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Ti szoktatok flörtölgetni másokkal ha szeretitek a párotokat? Zavarna ha neki ez nem tetszene?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, nem tipikus példa kapcsolatban élünk, 100km-re vagyunk egymástól hétköznap, hétvégén csak szombat este és vasárnap tudunk találkozni ha nincs dolgunk. Az elején pont ezért indult döcögősen a dolog, nehéz volt megismerni úgy egymást, hogy szinte csak facebookon tudtunk beszélni.


Mostanában mégsem a távolság jelenti a fő problémát. Én a kapcsolat eleje óta igyekszem mindent megtenni érte lévén nem voltak sokan az életemben, és nem szerettem volna elveszíteni. Neki ez már a sokadik kapcsolata, egy évesek voltak kb az előzőek, elmondása szerint ő úgy érezte, hogy eddig kihasználták. Alapjában véve jól elvagyunk, de van egy probléma ami engem nagyon zavar:


facebookon rendszeresen flörtölget más faszikkal. Két hete vettem észre először, amikor mellettem fekve beszélt az egyik exével, egy találkozót egyeztetett (nem kifejezetten baráti...) abba a városba ahol tanul. Akkor megmondtam neki, hogy legyen szíves írjon neki, hogy van barátja és szereti, ezt egy héttel rá újra el kellett mondani neki, hogy megtegye.


Ezután próbáltam lenyugodni, megpróbálni bízni benne, de ma amikor nézegette a telefonját megütötte egy "szép álmokat, puszi" elköszönés a szememet. Előtte mindenféle huncutságokról beszéltek, ezt nem részletezném, de délutánra kitörölte a beszélgetést, szóval sejthető, hogy mi volt benne.


Este mondtam neki, hogy tudok erről is, akkor azt mondta, hogy azért csinálja mert fél, hogy én is ott hagyom, és a hangulat ingadozásaim (ami ma a fenti esetből adódott) miatt azt hiszi nem szeretem. Elmondta, hogy az anyja is tudja, hogy szokott másokkal enyelegni és, hogy nem díjazza, de többször nem fordul elő és őszinte lesz velem. Én megbocsájtottam neki, de nem tudom, hogy igazat mondott-e, vagy ettől függetlenül ugyanúgy folytatni fogja azt amit eddig. Holnap beszélünk skypeon majd, szeretném vele megbeszélni a dolgokat, de nem tudom, hogy nem fog-e a képembe hazudni megint.


Én 23/f vagyok, ő 23/n



2016. ápr. 4. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:

távkapcsolatban mégis mit vársz

vagy keress egy állandó nem távkapcsolatot, vagy szokd meg

2016. ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól érzi magát veled, de nem te vagy neki az igazi.

És ő sem neked így, nem fogod tudni önmagad adni neki.

2016. ápr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nehéz dolog, nekem is volt részem benne (250km volt köztünk) de ez amit a párod csinál sztem elfogadhatatlan ha nem hagyja abba hagyd ott... Nálunk nagyobb volt a táv és kevesebbet is találkoztunk mégse csináltunk ilyet... Sokáig nem lehet húzni egyébként se az ilyen kapcsolatokat 19/L
2016. ápr. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye szöveg, nem fogja abbahagyni de ezt te már nem fogod tudni mert majd jobban vigyáz. :\ Én nem tudnék bízni benne innentől az indok meg nagyon légből kapott!
2016. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy valakibe akkor nem flortolsz massal.
2016. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2016. ápr. 6. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ottt hat mi az h meg "meg kell kerned" h irja meg h szeret es h mondja le. Ha magatol nem jut el idaog akkor ott ette meg a fene az egsezt
2016. ápr. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!