Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, hogy a a huszonéves lányok (uram bocsá' nők? ) közt sokkal több a gyerekes, faék gondolkodású, mint srác/férfi kortársaik között?

Figyelt kérdés

Több embert ismerek lányokat-srácokat huszonéves korosztályból. Finoman szólva köszönőviszonyban sincs az a komolyság, amit a legtöbb ilyen idős srác mutat azzal a felszínes, bugyuta, egysíkú gondolkodással, mint amit az ugyanilyen lányok, nők képviselnek.


Ugye kamaszkorban a lányok hirtelen hamarabb kezdenek el érni mentálisan, szellemileg, fizikálisan is, mint a fiúk. Miért változik meg ez a tendencia, trend a nemek között a húszas évek elején, egészen a közepéig, bár ritkán a húszas évek végéig is kitolódva?


Akinek nem inge...tisztelet a kivételnek!!!


2015. dec. 1. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
én úgy vagyok hogy elmebajos a lakosság 99% a !
2015. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
A nők 16 éves korukra elérik az intelligencia-maximumukat.
2015. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Hogy a mai fiatalokkal mi a baj, azt nem tudom, de a mi időnkben nem így volt.
2015. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Én lány vagyok és ezáltal sok lány ismerősöm is van de nem nagyon találkoztam gyerekes gondolkodásúakkal eddig. Inkább sznob vagy egoista jelző jellemzi őket leginkább az én környezetemben (bár ez lehet az egyetem hatása).

Viszont rengeteg gyerekes sráccal találkoztam/randiztam már. Volt például olyan aki a randi elején egy tesztként inzultálni próbált, hogy mennyire bírom a feszültséget, vagy megkérdezte, hogy melyik barátnőm szingli. Általában én kerek perec megmondom valakinek ha nem érdekel, de több srác is eljátszotta velem hogy randi után (ami amúgy nagyon jól sikerült) nem írt és amikor már meguntam, hogy semmi nem történik írtam és még csak válaszolni sem méltatott. Lehet, hogy ezek már átesnek a bunkó kategóriába, de szerintem egyfajta megnyilvánulásai a gyerekes viselkedésnek is. Ezek a pasik mind 25 körül voltak.

Félreértés ne essék nem védeni próbálom a nőket, lehet, hogy te sok olyannal találkoztál aki gyerekes, de ez szerintem nemtől független, inkább a személyiség és környezet határozza meg az ilyesfajta viselkedést.

2015. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!