Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Keressem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Keressem vagy hagyjam? Tanácsot kérnék tőletek

Figyelt kérdés

Nagy vita volt a férjemmel tegnap.Sajnos egy ideje sokat civódunk.Bepakolta pár cuccát és elment.

Nem tudom hol van,jól van -e.Hívjam,írjak neki,vagy hagyjam...


2016. ápr. 4. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akarsz mondani neki.

Szerintem azt jó lenne azért tudni, hogy jól van-e.

De hagyj magatoknak időt. Jól át kell rágni, mi legyen. Nem biztos, hogy érdemes békülni.

2016. ápr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Egyből nem hívtad fel??
2016. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Min balhéztatok??
2016. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon feszült mostanában,mindenre ugrik.Tegnap is ez volt,egy apróságból gerjesztődött a vita,csak ilyenkor a régrbbi sérelmek is előkerülnek.

Annyit írtam neki,hogy a szüleinél van -e,válaszolt igen,de nem végleges.

Én most várnék,mit lép

2016. ápr. 4. 08:01
 5/7 anonim ***** válasza:

A párom is mindig ugyanezt játssza velem, ha kifogy az érvekből akkor az 5 évvel ezelőtti sérelmeit,hibáimat emlegeti fel....nagyon idegesítő tud lenni.

Ilyenkor én is otthagyom magára egy kicsit gondolkozni, de nálunk ez a szünet 1-2 óra volt maximum. Nem tudom hogy Nálatok milyen gyakori ezek a szünetek, de esetünkben a veszekedések 90%-át a párom provokálta, néha jogosan, de idővel betelt a pohár és otthagytam. Ne ess abba a hibába, hogy folyamatosan számon kéred a partnered, mert el fogod üldözni, esetünkben is ez történt.

A helyedben hagynám a dolgot, bízzad rá mikor jön vissza hozzád. Ha szerinted jogos volt ahogy bántál vele és tiszta a lelkiismereted akkor ne kérjél bocsánatot, de ha túlzásokba estél akkor nem ártana elgondolkoznod azon, hogy mit akarsz ezzel elérni.

Ha van egy kis esze a férjednek akkor egy kicsit távol marad (max 1 hét), majd leül Veled beszélgetni a történtekről. Gyakran nem a veszekedés okával van a probléma, ha nem a stílussal, a tisztelettel, erre meg oda lehet figyelni.

38F

2016. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat és még várom a továbbiakat
2016. ápr. 4. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő ment el, tudod, nem ment a Dunának, találja ki, hogy jöjjön vissza.

Engem is halálra idegelt az a 5-10 éves sztorik emlegetése, amik folyton változtak, és csak annyi szerepük volt, hogy valamit a fejemhez vághasson - nem voltak egészen jó események, de olyan nagyon cinkesek se.

Egy felnőtt embernek kell tudni viselkedni a felségével, akkor is, ha szétb_ssza az ideg.

2016. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!