Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézz rám a környezetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézz rám a környezetem furcsa szemmel, hogy egy ázsiai lánnyal járok?

Figyelt kérdés

Az egyetemen ismertem meg,( igazából pizzát vittem az egyetemre ott ismertem meg)

dél-koreából jött.


A kollégáim,haverjaim és a legjobb batátaim is furcsa szemmel néznek rám e miatt.


( magyar lánnyt nem találtál magadnak) gyakran ismételgetik.


Nemsokára bemutatom a szüleimnek és aggódok egy picit,remélem ők nemfogják furcsálni a dolgot.



2016. ápr. 5. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

És beszéli is a magyart vagy angol a közös nyelv?

Amúgy szerintem azért néznek furcsán mert eléggé elmaradottak vagyunk még az ilyenhez, nem látunk napi szinten ilyeneket. Nem megszokott dolog. És néhány embernek a kis furcsaság a mindennapokban szemölök felhúzással reagálja le. Anno néger és fehér embert egyenesen megköveszték.

2016. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Angolul( bár nemvagyok valami jó benne,de nagyjából megértjük egymást)


Mellette próbálom őt magyarul tanítani,ő pedig engem koreaiul.( több kevesebb sikerrel)

2016. ápr. 5. 09:46
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ázsiai mit jelent? Milyen származásù?
2016. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Irigyellek,nálam az Ázsiai nők a favoritok
2016. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Látok néha ilyen vegyes származású párokat. Szerintem sem fura, meg az ismerőseimet sem érdekli. Sokkal furább egy olyan pár ahol pl. túl nagy a korkülönbség.

Szóval azt hiszem a környezteted ilyen csak.

2016. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak irigyek rád :-)
2016. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

"Az ázsiai mit jelent? Milyen származásù?"

Ha Dél-Koreából jött, akkor vajon milyen lehet??


"Szerintem sem fura"

Áááá, tényleg nem. Annyira összeillenek biztosan...

Röhög a vakbelem.


Ilyenektől kérdezed???

Ha csak dugod, akkor nem tré. Ha el is veszed, hát... a lelked rajta. De azért vannak a barátok hogy jó irányba tereljenek. Külső szemmel minden jobban látnak.

2016. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

7-es: igénytelen és bunkó vagy



Kérdező: Igen, csak irigyek rád. A koreai lányok egzotikumnak számítanak. Ismerek ázsiai-magyar párokat, aranyosak együtt.

2016. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha őszinte lehetek,mikor először megláttam és miután elhívtam randira,én is arra gondoltam,hogy futó kapcsolatnak jó lesz.


Viszont valami megfogott benne, ami az eddigi kapcsolataimban még soha.Lehet a mosolya,a nevetése vagy nemtudom.


Amit tudok,hogy mikor nincs velem, akkor hiányzik.:))

2016. ápr. 5. 10:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az azsiai lanyok sokkal noiesebbek, mint ezek a mostani feminizmust es egyenloseget hirdeto, elferfiasodott europai nok. Csomo ferfinel az azsiai nok jonnek be, m noiesek, figyelmesek es nagyon kedvesek.

Azzal meg ne foglalkozz, h a haverjaid mit mondanak, m az a lenyeg, h Te erezd jol magad vele.

2016. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!