Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa az a tény, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa az a tény, hogy manapság egyre több lány keres magának ázsiai partnert?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka? Ez most valami új divat lett? Mert itt is egyre többet látok ilyesféle kérdésekből.
2011. jún. 8. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem furcsa az a tény, hogy manapság egyre több fiú keres magának ázsiai partnert?
2011. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
én a büdös életben nem állnék össze ázsiaival:)
2011. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ez nem tűnt fel.
2011. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 szamóca.. ***** válasza:
57%

hát most van ez a japánizé.. mánia. nem tudom miért de egy csomóan oda meg vissza vannak tőle, és ezzel jár gondolom.

egyébként nem tudom miért, engem spec taszít.

2011. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én erről még nem hallottam. Nekem amúgy már régóta nagyon bejönnek az ázsiai csajok és haveroktól is hallottam már h nekik is tetszenek, de magyar csajtól még sosem hallottam h ázsiai pasik tetszenének neki.
2011. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

Hogy ez már tény?:D Na, azért ne vicceskedjünk már.

Én még erről nem hallottam, és környezetemben sem hallottam még senkitől sem ezt. Én személy szerint egyáltalán nem vagyok oda a csíkszeműekért. Egyáltalán nem vonzanak.

2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az egyre több nem feltétlenül azt jelenti, hogy rengeten vannak, csak hogy növekszik a számuk. Egyébként lehet csak én képzeltem be, nem tudom.
2011. jún. 8. 16:42
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek az ázsiai pasik, a mandulaszem a gyengém. Japánul is tanulok egyszer talán majd kijutok a mennybe :D Csak addigra ne legyen sugárfertőzééés :DDDD
2011. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nnnah, hat ram épp total ram van kattanva egy japan.. Mar durvan zavaro, szoval ha valakinek kell egy japan ficko, csak szoljon XD
2011. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? :D Nekem kell!! :D
2011. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!