Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz külső szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz külső szemmel egy vékonyabb, izmos fiú egy ducibb lánnyal?

Figyelt kérdés
Mondjuk a strandon. A fiúnak lapos hasa van és izmos karja, a lányon meg van felesleg és nem formás.
2016. ápr. 8. 15:44
 1/7 anonim válasza:
100%

Semennyire sem gáz. Nem szoktam foglalkozni ilyennel.

Az a lényeg, hogy boldogok eggyütt :D

2016. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Boldogok/boldogak?
2016. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mint külső szemlélő, ha strandon látok egy párt, csak simán lesz@rom őket, akárhogy néznek ki, nem szoktam vadidegen párocskákat nézegetni, van jobb dolgom is.
2016. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Bár én is megnézek egy ilyen párt, ahogy az emberek nagy része.

Amikor adott egy helyes, vékony fiú és egy jelentős súlyfelesleggel rendelkező lány, aki nem is szép, és ugye 2-szer akkora mint a srác.

2016. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, csinálják csak! :)
2016. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem semennyire, az én barátom is izmos, kockás has meg minden, rajtam meg van egy kicsi felesleg, nem sok, 5 kg lehet, de nem lapos a hasam.
2016. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szép nő kövér fickóval "gázabb" az embere szerint és oda is mennek piszkálni őket amíg szét nem válnak és a szép nő az "elvárt" szép sráccal jön össze.
2016. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!