Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire érdekelnek a barátotok/barátnőtök dolgai? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon bánt, hogy a sokszor barátomat nem érdekli, amiről beszélek. Múltkor üveges tekintettel bámult maga elé, mondtam hogy figyelsz egyáltalán? Ja bocsi, nem. Mondom, nem is érdekel, amit beszélek? Most nem, most máson gondolkozok, különben is te csak a macskáról tudsz beszélni, meg az iskoládról, meg hogy a tanár mit válaszolt, ez engem nem érdekel. Tanár mit válaszolt = épp a szakdogámat írom, és teljesen hidegen hagyja. Szerintem ez nagyon gáz, ha fordítva lenne érdeklődnék utána, hogy mit ír, épp miről stb. Ő meg azt is lesz*rja, hogy mi a véleménye a konzulensemnek róla... És úgy 90%-ban azt is amiről beszélek. Képes egy elektronikai eszközhöz hasonlítani a szakdogát, amire épp most gyűjt, mert a szakdoga is csak azért van, hogy majd pénzt keressek vele (ilyen baromságot...) Szóval ha majd végzek a sulival az olyan lesz, mintha ő megvenné a javítókütyüjét mert abból is pénz lesz majd. Valamint sokszor mondja azt is, hogy azért aggódok csak ennyit a suli miatt mert még nem volt igazi problémám. Ő teljesen lenézi ezt... Bezzeg neki érettségije sincs, ami engem nem zavar, de honnan is tudhatná, hogy milyen hogyha tényleg nyomás nehezedik rá a suli miatt. Elszomorít, szerintetek ez normális helyzet?
2016. ápr. 9. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
...őő bocs...mondtál valamit?
2016. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm, írd még oda hogy nem érdekel! :D
2016. ápr. 9. 21:01
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
...nem érdekel.
2016. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Örök hála
2016. ápr. 9. 21:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy komoly válasznak... a szakdogád nem ér semmit én írtam már hármat szóval tudom :D Nem kell túl komolyan venni mert semmi értelme szaktól kartól teljesen függetlenül.

A barátnőmet pedig szívesen meghallgatnám ha lenne bár a macskák baromira nem érdekelnek.

2016. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem normális dolog.

Mi a jó büdös francnak van a párunk - már bocsánat - ha nem azért hogy megoszthassuk vele a problémáinkat IS. Ha nem a párodra számíthatsz a gondok mellett, akkor mégis kire?!!


Az emberek nem egyformák. Van olyan, akinek valami nagy nehézséget jelent, míg másnak meg se kottyan ugyanaz a dolog, és fordítva is. Attól, hogy neki valami nem jelent gondot, neked még jelenthet, és az lenne a dolga hogy meghallgasson/segítsen/megvigasztaljon, nem pedig hogy jelentéktelen dolognak vegye.

Még ha nem is érdekel az az adott dolog, amiről a párom mesél, meghallgatom, mert tudom hogy őt érdekli, neki fontos, elmondom róla a véleményem, hozzáfűzöm a gondolataim, és nem küldöm el a fenébe, hogy bocs ez nem érdekel engem.

Mégis miről lehet akkor beszélgetni? Folyamatosan ugyanazokról a lerágott csontokról, meg csak és kizárólag olyanokról, amik mindkettőtöket érdekel:

Kinek mesélhetné el az ember akkor a kis dolgait?!!


Ezek alapján úgy tűnik, hogy nem érdekled őt, nem illetek össze. :S

Persze, tudom hogy rossz ezt hallani ha szereted, de én ebből ezt szűrtem le sajnos.

2016. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5, megnyugtattál, mert épp hányingerem van ettől a fostól. :D De azt se tudom, mire gondolsz azzal, hogy csak a macskáról beszélek. Aztán azt hiszem, vissza is vonta hogy csak mondott rá valamit (gondolom azért, mert az se érdekelte hogy ő mit mond :D )

Igen, ez a baj, hogy nekem soha nem lehet rossz kedvem, vagy legalábbis nem mutathatom, mert akkor őt is lehangolom. Nem panaszkodhatok, mert "oldjam meg". Soha, a lassan 3 és fél év alatt egyszer sem vigasztalt meg. Nem is értem, hogy lehet ilyen... Én is így vagyok, hogyha 300x meg kell hallgatnom a nem tudom milyen alkatrészről a hegyi beszédet akkor is meghallgatom. Pedig pont lesz*rom, de ha neki meghallgatom. Az a baj, hogy őt egyáltalán nem érdekel senki problémája, mert csak felidegesíti. Bezzeg ha neki van balami baja akkor napokig panaszkodhat róla.

2016. ápr. 9. 21:14
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Elképesztő. Valaki a múltkor féloldalas kisesszében fejtette ki hogy a párkapcsolatokhoz mennyi mindent tanulni kell, csak úgy röpködtek az olyan szavak hogy jellemfejlődés meg érzelmi intelligencia meg szociális készségek. Konklúzióként kijelentette hogy akinek nem volt 30 éves korára legalább 3 hosszú kapcsolata az érzelmileg olyan alulfejett kis görcs, egy nyomorék szélütéses gnóm hogy a Dunába kellene lőni.


Erre itt vannak ezek ahol konkrétan csak annyi az iciri-piciri probléma hogy az egyik fél sugárban leszarja hogy mit gondol a másik. Hogy nekem tanulni kellett volna hogy figyeljek oda arra kit szeretek? Seriously? Hát én erre magamtól rá se jöttem volna sose csak 20 év házasság után!!

És csak a mai termésben ez már a sokadik ilyen.

2016. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, csak arra gondoltam, hogy engem sem dobnál fel ha macskákról lehetne csak veled beszélni :D Az engem is zavarna és arra én sem figyelnék oda...

De egyébként figyelmes vagyok az emberekkel nemtől függetlenül. Ha lenne egy barátnőm szerintem imádnám de sajnos nem vagyok elég "jópasi" hozzá szóval így jártam.

2016. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Viszont ilyen emberrel minek vagy együtt? Nem hiszem, hogy csak ennél a kis kütyünél derült ez ki, hogy telibe lesz @ r.
2016. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!