Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha a barátnőtök több több emberrel feküdt volna le mint ti?

Figyelt kérdés
26 vagyok a barátnőm 23. Nekem 3 szexuális kapcsolatom volt, neki 17. Jól megvagyunk meg ilyesmi de ez engem zavar.
2016. márc. 14. 08:04
1 2 3
 1/21 Kis Liia válasza:
74%
Én làny vagyok, és engem is zavarna ha én több pasival feküdtem volna le mint a pasim! De ha ti jól ki jöttök egymással, es jó köztetek minden akkor semmi gond nincsen. És ne törődj vele Ha, a csajt nem izgatja akkor téged se izgatjon, hisz ez azért a csajnak is kicsit ciki lehetne....
2016. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Csak annyiból, hogy valószínű még nem fejezte be a dolgot...
2016. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jobban megválogattam a partnereimet és csak komoly kapcsolataim voltak.
2016. márc. 14. 08:22
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
A nemi betegseg es hpv kockazata zavarna
2016. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
17? :O nem az zavarna hogy neki több hanem az hogy ilyen sok. Meggondolnám, hogy mennyire lehet komolyan venni.
2016. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Ez igen, ott is egymásnak adhatták a kilincset a pasik...:D Kiba.szott sok! Komplett focicsapat cserékkel együtt! :D
2016. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Főleg a leírásban szereplő számokkal.


A korábbi válaszolók pedig jól leírták az én gondolataim is ezzel kapcsolatban:

-a férfiak egymásnak adták nála a kilincset

-nemi betegség (hány férfi hatolt belé vajon óvszer nélkül?)

-nem lehet őt emiatt komolyan venni tartós, komoly kapcsolatra

-ha eddig ennyi volt, akkor valószínűleg nagyon szereti a szexet, a változatos szexet és első sorban a partnerek változatossága alatt értve


Lehet hogy most jól megvagytok, de te azt mondtad a tartós kapcsolatok embere vagy. Akkor gondolkozz kicsit hosszabb távon is.

2016. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
17 esetén eléggé zavarna. Fejembe vésném hogy a barátnőm egy r-ibanc, és aszerint is kezelném. Nem terveznék vele hosszútávon...
2016. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

Primitívek vagytok.

Egy értelmes nő nem fekszik le gumi nélkül idegennel.


Egyébként lehet sok rövidebb kapcsolata volt, amit ő akart, hogy működjön, csak nem sikerült... és? Érdekes amúgy, hogy csomó pasi már a 3-4. randin szexelni akar, de ha meglátják hogy egy csaj nem apácaként élt akkor már fel vannak háborodva. :D


Nem ettől függ, hogy valaki képes-e komoly kapcsolatot kialakítani.

2016. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nemtom h zavarna e de az kemény lenne az én esetemben xd
2016. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!