Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! H ha egy lány teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! H ha egy lány teljesen más, mint amilyennek kinéz, akkor "rejtélyesnek" vagy mittomén:D vagy kétszinűnek gondoljátok?

Figyelt kérdés

ezt úgy értem, h pl Iron Maident, Bodom-ot stb. hallgat meg CS-zik...de közben lila meg rózsaszín cuccokban jár és sminkeli magát meg minden:)

tudom, h hülye kérdés, de légyszi normális válaszokat írjatok:)köszi:)


2010. ápr. 6. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát ha a fenti példánál maradunk akkor sztem nem kétszínű, nem rejtélyes, hanem csak szimplán furcsa
2010. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mégis milyen lenne "egyszínűen"? CSs pólót még nem láttam.
2010. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vascsőkúrát ajánlanék neki...
2010. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem furcsa. Én pl. szeretek magassarkút, nőies ruhákat, szoknyát hordani, sütni-főzni, de múlt héten kétszer végigvittem a Dead Space-t, csak úgy nosztalgiából:D


25/L

2010. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. talán baj?:D szeretheti a zuzosabb zenét és lövöldözös játékokat ugy h közben a kedvenc szines a rószaszin nem?:D
2010. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. talán baj?:D szeretheti a zuzosabb zenét és lövöldözös játékokat ugy h közben a kedvenc szines a rószaszin nem?:D 16l
2010. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hát kétszínű nem hacsak nem arra érteted h rózsaszín meg fekete XD:D de sztem nincs veled meg úgy általában az ilyen lányokkal semmi baj :D 21/f
2010. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hülye kérdés, én spec. eggyáltalán nem tartanám furcsának vagy kétszínűnek. Misztériusnak is csak akkor, ha rajtam kívül nics senkije, mégis fekete, komoly fegyverzetet hordozó helikopter jönne érte "munkaügyben". Na ezt misztikusnak tartanám xD
2010. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne rejtélyes? És ugyan miért lenne kétszínű? :DDD


Érdekes, mer más lenni, de ettől még se nem rejtélyes, se nem kétszínű.

2010. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne az tuti :D
2010. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!