Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány és 26 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány és 26 éves visszahúzódó srác?

Figyelt kérdés

Én vagyok a 18 éves lány. Csak gondolat szintjén érdekelne a dolog.

Te mennyire ítélnéd el a dolgot, ha ezt a két embert együtt látnád? Zavarna? Megszólnád? Vagy én vagyok maradi, és ez ma már nem olyan különc dolog?


2010. ápr. 6. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

szerintem semmi gond nincs ezzel a párosítással. :)

Nagykorúak vagytok. 8 év nem a világ. Bár a 26 éves fiú lassan törheti a fejét a családalapításon. És te? Ezen gondolkozz el!


Szép napot!


Mimi 26L

2010. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

abszolut nem

mi ebben a különc?

látásból úgyse lehet megállapítani, hogy valaki visszahúzódó

2010. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel. a korkül. pont jó(szerintem) és azt hogy visszahúzódó, ki látja? 18L
2010. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam a visszahúzódót! Hanem csak hogy jobban érzékeltessem, hogy olyan kis édes. :) Na, nem tudom hogy mondani. A visszafogott lehet szerencsésebb jelző lenne. Mégegyszer, nem ezen van a hangsúly! :)

Köszi a válaszokat, sokat segítenek!

2010. ápr. 6. 12:13
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is szeretnék családot, de 20 alatt azért semmiképp.

De mondom, csak gondolat szintjén van bennem a dolog.

2010. ápr. 6. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én párom és köztem is ekkora a korkülönbség, több, mint 4éve együtt vagyunk, 16 voltam, mikor összejöttünk. Jól kijövünk, nálunk nem szólta meg senki, főleg, hogy olyan "fiatalos", hogy a környezetemben nem tudták megtippelni, hány éves, így először megismerték, aztán úgy később könnyebb volt elfogadni nekik. 20 L

2010. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem valaki ilyet szólt, mikor előadtam, hogy akarom őt: "Hülyee vagy, úristen, mennyi lehet, 25-26?" Ezért zavarodtam össze...
2010. ápr. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!