Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú nagyon visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nagyon visszahúzódó, attól még ha tetszik neki a lány összeszedi a bátorságát?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet őket meghódítani? Mennyire kell rámenősnek lenni?
2010. jún. 29. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, nem egy ismim oroszlánná változik nyusziból, ha csajról van szó, és szereti :)

15/F

2010. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy vissza húzódó fiúnál semmiképp se legyél rámenős!Inkább beszélgess vele sokat.Érdeklődj iránta.Hívd el ide oda,kérdezd meg,hogy lenne-e kedve veled lógni meg ilyesmi.Aztán ha kicsit közelebb kerültetek egymáshoz,akkor lehetsz egy csöppet rámenős,de semmiképp se vidd túlzásba:)

2010. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja igen így gondoltam, hogy kezdeményezzek-e találkozást, vagy várjak, amíg ő keres?
2010. jún. 29. 22:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki visszahúzódó, az azért van mert nem bízik magában , tehát az előttem válaszolót átugorva, nyugodtan nyomulhatsz kicsit, nem fog megsértődni. És ha tetszik neki a lány összeszedi a bátorságát, csak idő kérdése. Na most már nálam ez az idő egyre rövidebb lesz. De hidd el még most is inább mondanám hosszúnak mint rövidnek .
2010. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetsz rámenősebb, hidd el, örülni fog, hogy érdeklel téged;) ez nagyobb önbizalmat ad neki, és pont erre van szüksége! hajrá:)
2010. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy összeszedi a bátorságát. Egyénfüggő. Szerintem neked kellene finoman kezdeményezned. Próbálj meg kedves lenni, mosolyogj, szemezz vele. Semmiképpen ne trükközz, mint velem az egyik lány. Ne próbáld féltékennyé tenni azzal, hogy másik pasival flörtölsz, meg ilyenek. Ezzel csak elijeszted. Ha tetszel neki nem lesz gond.


Sok sikert!


20F

2010. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mivel én is ilyen vagyok/voltam ezért elmondom hogy szerintem mi lenne a jó, én minek örülnék. Szerintem legyél kedves vele, kezdeményezz és szerintem örülni fog neki hogy végre rá is kíváncsi valaki, főleg ha nincsen sok barátja, nemhogy barátnő :). Nem kell túlságosan rámenősnek lenni, de eleinte (első 1-2 hétben) ne várd hogy ő hívjon mindenfelé :D. Szerintem ha tetszel neki akkor egy idő után beléd fog szeretni ha kedves vagy vele. Legalábbis nekem magammal ez a tapasztalatom. Bár ez egyén függő is. Remélem azért tudtam segíteni :)


16/F

2010. jún. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha visszahúzódó akkor egy lány miatt se bátrabb, úgyh Neked kell kezdeményezned, de először csak óvatosan nehogy elijeszd
2010. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, sokat segítettetek! :)

De azért még jöhetnek válaszok :D

2010. jún. 30. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!