Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön folytatni? Vagy prò...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön folytatni? Vagy pròbáljam még?

Figyelt kérdés

Röviden.Amiòta megszületett a fiùnk sokat veszekedtünk.Semmibe nem segített az apja ,vagy csak akkor ha megkértem.Egy éves elmùlt,megtanult menni az apja folyton ràszòlt mindenért.Ha valamit megnézett mert tetszett neki de nem szabadott(pl.billentyűzet,egér hangfalak.),apja kiabàlt ràcsapott a kezére.2éves mùlt màr a fiùnk ,de a mai napig kiabàl vele ha rosszat csinál.Türelmetlen ideges tìpus.Az elmùlt hetekben olyan is elhangzott,hogy "olyat kapsz,hogy ott is becsöngetsz ahol csak az alapot àssàk."vagy nem egy kis sza*darab fog irànyítani.

Tény,hogy a fiùnk akaratos termèszet de nem hiszem,hogy így kéne reagàlni.Azòta is minden nap én fürdetek,etetek és stb.

Rengeteget beszéltünk erről,de semmi vàltozàs.Mit tegyek?


2016. ápr. 13. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiabálni, szidni, megverni, rácsapni nem szabad. Visszahúzódó természetű gyerek lesz, tele lelki sérüléssel. Kamasz vagy felnőtt korában meg majd mehet pszichiáterhez stb.

Az ilyen ocsmány hulladékot, mint a férjed, ki kéne dobni a francba. Őt is valószínűleg elég rosszul, gány módon nevelhették.

2016. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az én lakások lenne a cuccai az ajtó előtt várnák, ha az övé már rég nem lennék ott ha ennyire értelmetlen hogy nem fogja fel hogy gyereket ìgy nem "nevelünk". Ilyennek tényleg nem való
2016. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltetek volna erről már akkor is nagyon gáz viselkedés lenne így meg aztán főleg. Mentsd a gyereket, amíg lehet és a szavak nem csapnak át komolyabb tettbe. Az ilyen agresszív állatot, aki meg a védtelen, ráutalt csöppséget bántja tuti biztos kikozmetikáztatnám pár hasonló kaliberű kemény legénnyel.
2016. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Gondolkodj már kicsit. Komolyan olyan emberrel élsz aki a saját gyerekét egy sza*darabnak hìvja? Ez egy picit sem fáj neked?
2016. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fàjt!még mindig bennem van a dolog, azt mondta ideges volt és azért mondta ezt.Igen furcsa nevelést kapott ezt az anyja is mondta,hogy sok dolgot rontott el.Albérletben vagyunk,de az ő nevén van a szerződés.Igazàbòl màr a hàzasságunk is darabokban van..pont azért mert így viselkedik a sajàt fiàval.
2016. ápr. 13. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más megoldás, külön kell menni. Ha magától nem akar megváltozni, nem is fog. Ha együtt maradtok, a gyerek is csak a kárát lássa meg te is.
2016. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarják bántani távol álljon tőlem de eddig sem vártam volna és nem gondolkodnék hogy hogyan tovább. Baromi nehéz lesz az elején tapasztalatból mondom, másfél éves kislányoknak maradtam egyedül de hosszù távon csak jobb lesz! Főleg a picinek...értük bármit de sztem nem kell ezt elmagyarázni. Kettes voltam
2016. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi mindent átjavìt a telefon...de remélem érthető volt amit ìrtam...Ja ês azért mert valaki bocsi a kifejezésére sza* nevelést kapott pont hogy az ellenkezőjét kellene folytatnia
2016. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem így is.igen ezt mondtam,hogy épp neki fordítva kéne viselkedni.
2016. ápr. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!