Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mond olyan dolgokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond olyan dolgokat a párom, ami nem is úgy van? Miért olyan ingerlékeny?

Figyelt kérdés
Párom közelebbi munkát keres,hogy ne keljen sokat"utazni a munkahelyére.Na most én találtam neki,egy lakóhelyünkön lévőt! Neki való munkáról van szó.Azt mondta szakma belieket keresnek..stb.Én is azért rákérdeztem,és felhívtam az...

2016. ápr. 14. 10:51
 1/10 A kérdező kommentje:

Én vagyok a kérdező,itt folytatnám,nem fért ki.Azt mondta

szakma belieket keresnek.Én is

azért rákérdeztem,és felhívtam az illetőt.Azt mondta nem kell szakképzettség hozzá és,hogy őt nem hívta az én párom..Miért nem mond igazat?

2016. ápr. 14. 10:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar dolgozni. Büdös neki a meló.
2016. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most van munkája,csak a vonatos utazás elviszi a pénzt,és helyben szeretne.Most,hogy volna..ez a lehetőség nem él vele valamiért.De miért mondja,hogy beszélt vele,amikor álítólag nem..
2016. ápr. 14. 11:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt a munkát biztos bukta, mert asszonyka játssza a közvetítőt közte és a munkáltató között. Nyilván ez sem tetszik neki, hogy intézkedsz a nevében.
2016. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem játszok közvetítőt ucsó válaszoló.Mivel most hívtam fel az emberkét először,h tudjam így van-e.Segítek a páromnak amiben tudok,h jó legyen neki.És nem azért ilyen.Mert ő maga szokott megkérni,h hívjam fel,ha pl ő nem ér rá..stb.
2016. ápr. 14. 12:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Sok mindenben segítek neki,és nem azért bukta ha el is bukta,csupán azért,mert ő maga gondolja,úgy,h nem akarja.Én nem is bántom ezért.Csak mondja el ha valami nem jó.Nem erőltetem semmi olyanra,amit ő nem szeret.Szíve joga,dönteni.
2016. ápr. 14. 12:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Hazudik neked egy elég komoly dologban... Ez gáz szerintem.
2016. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért azt nem gondolom,hogy komoly dolgot titkol.De ha nem is szeretné valami oknál fogva el vállalni azt a munkát,akkor ne azt mondja,hogy felhívta és kitalált valami ürügyet,h az nem felel meg mert annak az illetönek mások az elvárásai.
2016. ápr. 14. 17:38
 9/10 A kérdező kommentje:
Hanem! Mondja azt,hogy ezért és ezért nem szeretné csinálni.De még az sem tudja miről van szó külömben,ha meg sem érdeklődi.
2016. ápr. 14. 17:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélni a párommal,és a pali akit felhívtam,neki is mást mondott s nekem is..Neki azt mondta,h tudnia kell azt a munkát,nekem meg azt mondta nem kell hozzá szaktudás,mert betanitja.Hát ezt most nem értem..Mi az igaz..hm.
2016. ápr. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!