Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Már feltettem ezt a kérdést pár napja, hogy nagyon bizalmatlan vagyok a kapcsolatban a múlt miatt ( itt olvashatjátok bővebben: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap.. ). A barátomnak el kellene mondanom, meg is szeretném vele osztani ,de nem tudom, h h kezdjek bele, h ne értse félre, h nem benne nem bízok, hanem általánosan nehéz... Valaki valami tanácsot? Hogyan kezdjek bele a mondanivalómba, h rettegek, h elhagy, ill., h megcsal? :(
2016. ápr. 17. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ezzel szembesíteni akarod?
2016. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akiket kérdeztem, azok azt tanácsolták nekem, h mondjam el neki.. :/ Van, h nagyon feszült vagyok ettől a lelki gondomtól, h nem érti ő sem, h mi a bajom.. És lehet ha tudná, akkor oké, nem biztosítana arról, h örökkön-örökké, de talán tud mondani valami olyat amitől megnyugszok... De nem tudom. Te h látod?
2016. ápr. 17. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Én srác vagyok, csak talán valamivel idősebb nálad.

Nem egy durva csalódásom volt, amelyek lényegében összeadódtak és mára eljutottam odáig, hogy teljesen soha nem fogok megbízni egy nőben sem.

Azóta azonban ez a tulajdonságom inkább megvédett, szóval kettős a kapcsolatom ezzel a negatív tulajdonsággal.

Egyrészt igen, bízni kéne, teljesen és feltétel nélkül, másfelől meg nem olyan közegben élünk, ahol ez a fajta bizalom bármi jóval kecsegtet, szóval nehéz őszinte szívvel bármit is tanácsolnom.

2016. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges! :) Köszönöm, h elmondtad!

Annyira szeretnék bízni, de van egy fal amit magam köré építettem és rettegve sem jobb élni egy kapcsolatban, h nem tudod magad elengedni.. :/ Szerintem... Legalább is nekem nagyon megterhelő és fárasztó... :( Ettől feszültebb vagyok és minden apróságon felkapom a vizet...

2016. ápr. 17. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs egy igazán jó barátnőd, akinek ezeket el tudod mondani?
2016. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem, de gondoltam, h ilyen kívülálló embereket is megkérdezek erről, h idegenek mit tennének :) A barátnőm is azt mondta, h illene neki megosztani, h ne értse félre az esetleges rossz kedvemet és magát hibáztassa
2016. ápr. 17. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont emiatt kellene ezt kimondanod, kibeszélned magadból, akiben megbízol, mert ez belül felemészt. Egy nagy lelki teher, ami nehéz és belülről gyötör. Így kezdődik a felhúzott fal lerombolása. Nem kell félni az új helyzetektől. Ha megszabadulsz a belső nyomástól, sokkal könnyebb lesz és boldogabb leszel.
2016. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ebben lehet valami! :) Holnap találkozunk a barátommal, de most leírtam neki! Nem azért mert a szemébe nem tudnám neki elmondani, hanem mert már olyannyira nyomasztott! Akarom már, h tudja, h bennem lelkileg valami "hiba" van és h egyedül már képtelen vagyok ezzel megküzdeni!
2016. ápr. 17. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!