Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél, ha kapnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha kapnál egy névtelen levelet, hogy a párod megcsal? Elhinnéd?

Figyelt kérdés
Megmutatnád a párodnak is? Van valaki, aki már kapott hasonlót?
2016. ápr. 18. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A forrás ismerete nélkül egyáltalán nem tudna érdekelni.
2016. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyire bízok páromban. Ha úgy érzem, van alapja a levélnek, utánajárnék, figyelnék párom viselkedésére...stb.

Ha bíznék benne, akkor megmutatnám neki, mert rá is tartozik, hogy valaki meg akarja fúrni a kapcsolatunkat.

2016. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megmutatnám neki is mindenképpen és a reakciójából szerintem már sok mindent le lehet szűrni. Sokan zavarba tudnak ilyenkor jönni, vagy elpirulnak, össze-vissza beszélnek, elég a szemükbe nézni és látod.
2016. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az exem kapott egyszer egy ilyent valakitől. A vicc az volt, hogy az illető szerint én valójában homokos vagyok és egy fiúval csaltam meg.


Ezek után nem fogom elhinni az ilyent, csak ha kép és/vagy hangfelvétel van róla.

2016. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elhinnem. Nem mondanam meg, de vagy ismerost vagy magannyomozot rakuldenek.
2016. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annak idején én kaptam ilyen levelet...méghozzá attól a csajtól akivel megakart csalni...igazából ez ilyen figyelmeztető levél volt, leírva hogy miket mondott neki a párom és hova akarja elvinni stb. Én azonnal kinyomattam és mentem a páromhoz üvöltve...Annyit illik tudni, hogy előttem lévő kapcsolatában orrba-szájba csalta a baratnőjét így egyértelmű volt hogy ez szörnyű bélyeget nyomott a "bizalom témára" kettőnk közt. Persze tagadt mindent, beleröhögött a képembe lehülyézett és hasonlók....és ez akkor annyiban is maradt...(túl szerelmes voltam...) aztán azóta 2 figyelmeztetést is kaptam facen az évek során, persze álprofilról (tudom ki volt az) de azok már arról szóltak hogy a kapcsolat elején össze - vissza csalt engem...Persze ezt is tagadja...nem tudom kinek higgyek, neki vagy a kamuprofilnak (aki írt, anno összeakart végem jönni ez is lehet egy indok amiért keveri a sz@rt)...De őszintén szólva már nem is érdekel.
2016. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hmm, utolsó, és azóta még együtt vagy a pároddal? Mert ahogy irtad, eleve nem biztál meg benne annyira a régi dolgai miatt, és akkor könnyen lehet, hogy a levelek igazat mondtak... :o
2016. ápr. 19. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
6. jelen időben beszélsz róla, ezek ellenére is vele vagy??
2016. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném el. És megmutatnám neki is. Aztán kiderítenénk ki írta és mi szándékkal.
2016. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6os vagyok


Igen együtt vagyunk...9 éve. Tudom naívnak hangzik, de egyszerűen próbáltam ésszel gondolkozni. Se a csajnak, se a srácnak nem voltak bizonyítékai...A csaj lehet hogy csak szétakart minket szedni, a srác (ahogy írtam is) összeakart velem anno jönni de "elkergettem"...amikor mondtam neki hogy konkrétumokat mondjon (ha már ennyire biztos benne hogy megcsalt a párom) persze nem mondott semmit...pedig csak nevekre, időre, helyszínre voltam kíváncsi...ugyan azt hajtogatta hogy ő tudja blablabla...most így hogy higgyen neki az ember? Azért is tűnt valószìnűtlennek a dolog, mert a páromnak olyan munkája van hogy közben lehetetlen megoldania a megcsalást, meló utántól reggelig együtt vagyunk; hétvégén is...ezért sem értettem; de attól még beleültette a bogarat a fülembe...és jobban odafigyelek mindenre...


(Bocsi ha vannak hibák, telefonról vagyok)

2016. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!