Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azért mond le rólam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért mond le rólam, mert kevésnek érzi magát mellém? Ilyen létezhet? N

Figyelt kérdés
Kislány korom óta szép lánynak tartanak. Megismerkedtem valakivel, aki fontos lett. Csak nem egy kimondottan jóképű, félisten. Nagyon nehezen nyílik meg. Ráadásul leszólták, mert butának is tartják mellém. Most nem keres. Nem szeretném elveszíteni. Nem tudom, hogy hitessem el vele, hogy én nem látom se butának se csúnyának?
2016. ápr. 19. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy ha egyszer te is butanak es csunyanak latod.
2016. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan szomorú, és kicsit olyan hősiesen romantikus (számomra).


Az a baj, ha a barátaid, rokonaid nem titkoltan lenézik és nyomják a propagandát ellene előtted akkor nagyon rosszul eshet neki... És a végén el is hiszi, főleg ha önbizalomhiánya is van.


Mond meg neki, hogy Te hogyan látod őt és hogy "tojod le" a rokonok, barátok véleményét. Ha ezt jól adod elő, meg fog nyílni neked... És nagyon szép estétek lehet, legalábbis nekem az lenne, még ha nem is történik semmi akkor is, bár lehet nálam történne, mert erős hatásod alá kerülnék (én is hasonlítok erre a figurára, sajnos).

2016. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Férfiak amúgy is nehezen viselik, ha a nő jobb náluk. Megrémülnek attól a gondolattól, hogy simán találsz nála jobbat/okosabbat/helyesebbet.
2016. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor szokott valaki így viselkedni, ha nem bízik magában és a körülményeket próbálja úgy beállítani, mintha nem lenne más lehetősége mint szakítani és tovább lépni.

Nem tudom milyen kapcsolatról van szó, de ha megadod azt a kellő visszajelzést a partnerednek, hogy jó amit csinál, akkor nem lenne ennyire negatív hozzáállású.

Lehet hogy túl magas piedesztálra emelt Téged, lehet hogy olyan pasikkal vagy körülvéve akiket jobbnak tart magánál, és van annyira realista, hogy tudja hogy a kapcsolatotok csak időlegesen működhet.

Bevallom őszintén egyszer nekem is volt hasonló húzásom, pedig nagyon szerettem azt a csajszit. Sajnos a kapcsoltunk alatt is találkozott az Exével (közös munkahely), aki egy nagyon pénzes családból származott és hozzászoktatta ahhoz, hogy mindent megkap csak kérnie kell. 1 heti keresetemet úgy költöttül el 1 óra alatt egy szórakozóhelyen, hogy pislogni sem tudtam, 1 hónap után bedobtam a törölközőt, nem tudtam nyugodtan aludni mellette. Senki nem hibázott, a leányzó nem élősködött, sokszor fizette a saját számláját, de annyira frusztrált, hogy folyamatosan azon kell aggódnom, hogy vajon ki fogom fizetni a számlát, hogy besokalltam.

38F

2016. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én offenzívát indítanék a helyedben!


Vedd át a gyeplőt, keresd te, szervez te randit. Ha jön a mélabús szöveggel, hogy nem hozzád való akkor meg vágd ki, hogy akármelyik férfiért nem tepernél ennyit, őérte viszont úgy érzed megérti. Idővel szerintem engedni fog, és még több idővel rájönni, hogy leszarja mások véleményét.

2016. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak mondd neki nyugodtan, ha ő nem keres, akkor keresd te. Viszont a "barátaiddal" is beszélhetnél, hogy ne szóljanak bele a magánéletedbe, főleg ne így.
2016. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony létező jelenség és talán nem is olyan ritka. Ha valóban fontos neked és nem akarod elveszteni, akkor neked kell lépned. Nem lesz egyszerű menet. Nehéz egy önbizalomhiányos, zárkózott emberhez közel férkőzni. Nem megy egyik napról a másikra. Kitartás és türelem kell hozzá. Először is beszélj vele, tudja meg miként gondolsz rá. Érezze, hogy valóban megbízhat benned. Hogy törődsz vele, mert tényleg sokat jelent a számodra. A környezeted véleményére meg magasról tegyél, ne befolyásoljon az ő véleményük. Neked kell, hogy tetszen és nem pedig nekik.
2016. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!