Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan létezhet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég összejöttem egy sráccal, viszont ami azt illeti, ő nagyon jóképű, már-már a felsőbb kategória, én viszont nem vagyok a legszebb, magas is vagyok, valamint súlyfelesleg is van rajtam, tehát nem tartozom a vékony, bombaalakú lányok közé

Elképzelhető, hogy tényleg tetszem neki, vagy csak játszadozna velem? Mi a meglátásotok erről, mint külső szemlélők?


2015. dec. 10. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Vannak még férfiak akik nem csak külsőből ítélnek.


De alapból is lehetsz az esete.


Ne a miértekkel foglalkozz, hanem érezd jól magad a bőrödben!


23/F

2015. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

miért ne lehetne?

ha igényes kedves lány vagy, akkor simán eltudom hinni...

de lehet neki a vagány típus jön be, ha ilyen vagy akkor is passzoltok...

nem feltétlen a külső a lényeg, de lehet külsőre is sokkal szebbnek lát mint amaennyire te tartod magad...


22F

2015. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit sikerült is megnyugodnom :)
2015. dec. 10. 10:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Megismered es megallapitod h ilyen fuvel-faval dugos a srac vagy sem, ezt innen senki nem mondja meg neked, nem vszinu h ismeri innen barki is ot. :)
2015. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már a csodába ezeket a buta felsőbb meg alsóbb kategóriákat, az egész hülyeség úgy ahogy van. Aki ezt kitalálta azt kellene alaposan bekategorizálni a börtönrácsok mögé, oda ahol a helye van. Ha tetszik valaki, akkor tökmindegy, hogy milyen. Tetszik és kész, ez a lényeg. Én is láttam már olyan lányt aki nem éppen nádszál vékony, de annyira elbűvölő, bájos és elragadó mosolya van, hogy leesek a székről, ha meglátom.
2015. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet már megcsömörlött a sok felszínes pláza cicáktól és már nem olyan nőt keres.
2015. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt helyén tudjátok kezelni! Egyébként hány évesek vagytok? attólfügg
2015. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Én 20 ő pedig 21 éves
2015. dec. 10. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne,nem mindenki bukik a bunkó k_rvákra.
2015. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 :D

Ez nagyon jó!!!! és Helyes egyet értek!!!!


24F

2015. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!