Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a szüleimnek nem tetszik, hogy roma barátnőm van?

Figyelt kérdés
Amikor be akartam mutatni a barátnőmet nem mondtam el nekik, hogy roma mert szerintem nem fontos, de ahogy meglátták elkezdtek balhézni. Annyira kellemetlen volt az egész főleg nekem, hogy ilyen idióta szüleim vannak... Szegény barátnőm meg sem tudott szólalni, pedig nagyon rendes lány, de a szüleim még esélyt se adnak neki, hogy megismerjék legalább... Elhiszem, hogy ők egy rosszabb korban nőttek fel, de azért lehetnének toleránsabbak. Most meg a barátnőméknél lakom mert nem mehetek haza. Milyen szülő az ilyen aki a saját gyerekét is kitagadja? A barátnőm szülei nagyon rendesek, kedvesek velem viszont.
2016. ápr. 19. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudsz mit csinálni velük, viszont a te barátnőd szóval ha szereted akkor nem foglalkozol a szüleiddel. Majd idővel megbékélnek, vagy nem.
2016. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blade Bone ***** válasza:
Ezt jól megmondtad most aztán... Mekkora bűnözők ja, az, hogy miért teszik, nem fontos...
2016. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
#2-esnek.
2016. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#4 Annyi esze nincs, hogy átgondolja hagyd...
2016. ápr. 19. 14:26
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
66%
Egyetértek.. Egyébként, ha majd a szüleid el tudják fogadni, hogy nem mindenki egyforma és látják majd a pozitív példát is, biztosan megbékélnek, de addig is ehhez idő kell.
2016. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Jahjj de kedvesen mutogattok és nevezitek nevén egymást. Az én véleményem hogy a szüleid bunkók voltak, mindenkinek meg kell adni az esélyt, hogy megismerjük. Nem a bőrszín jelenti azt, hogy valaki rendes, vagy sem. Na, de én is ismerek olyan "roma" családot aki nagyon rendes és különb sok "magyar" családnál. Sajnos az előítéleteknek könnyebb hinni. Kérdező a korod megírhatnád azért.
2016. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Attol hogy toroltetted amit irtam meg nem fogja a kivetel kevesbe erositeni a szabalyt :'D. Nem mondtam hogy mind bunozo, de erdemes statisztikat nezni es jozanul, nem pedig szerelmi alapon elkodosult aggyal donteni. De ez mindenkire vonatkozik nem csak a ciganyokra persze.
2016. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
A szuleid pedig egyszeruen hideg aggyal gondolkoznak, jozan tapasztalatokat alapjan amik az eddig eletukre hatottak. Ok nem szerelmesek egy ciganyba se, igy ertelemszeruen nem probaljak szinezni a valosagot.
2016. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj, de én is kibuknék. Igyekszem esélyt adni, de eddig valóban normális romával nem fújt össze a szél. Igaz nem vágnálak ki otthonról, de nem is tapsolnék örömömben, balhét is csak neked csaapnék, igyekeznék meghallgatni.

Érdekeknek tartom őket, sajnálom.

2016. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!