Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eltulzom?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek a parommal mar 1 eve.a nyelvet nem beszelem jol de dolgozok azert.de tul sokat vagyok egyedul ismeroseim sincsenek itt.a parom napi 12 orat dolgozik,es ezen megy a veszekedes.megigerte hogy heti 2 napot szabad lesz velem de ez mar 2honapja igerte.azota meg miden heten mikor en szabad vagyok kozli hogy nem kapott szabadnapot.en meg persze hogy kiborulok,mikor meg is igerte,meg megmondtam neki hogy nem birok itt lenni ennyit egyedul.es ha kinyilvanitom az erzeseimet ezzel kapcsolatba meg o mondja hogy en teszem tonkre a kapcsolatot hogy felhuzom magam.pedig szerintem inkabb neki kene valtoztatni a helyzeten,mert igy nem sokat er a kapcsolatunk ha nem is vagyunk egyutt.meg az is baja ha megsertodok ezen hogy nem lehet szabad,es meg tolem varja el hogy bocsanatot kerjek amier kiakadtam.

2016. ápr. 20. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 12 órát dolgozik akkor 12-t még mindig veled lehetne.Mit csinál abban a 12 órában amikor nem dolgozik?

A heti két szabadnap túlzás,hiába ígérte meg ezt biztosan nem tudja teljesíteni.

2016. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, eltúlzod.

"kozli hogy nem kapott szabadnapot" NEM KAPOTT. Nem nem akart, hanem nem jött össze. Mit nem értesz ezen? Ezzel még is mi a jó büdös riherongyos francot csináljon szerinted? Dolgoztál te már valaha fix munkahelyen teljes állásban? Nagyon úgy tűnik, hogy nem, fingod sincs az egészről, és még képes vagy úgy beállítani, mintha a párod tehetne róla, te jó ég...

Igenis Te teszed tönkre a kapcsolatot ezzel a viselkedéssel.

Nőj fel, és ne legyél ennyire társfüggő! Találd fel magad, netezzél, sétálj, menj könyvtárba, tanuld a nyelvet, minél jobb leszel annál nagyobb esélyed van barátokat szerezni, és kevésbé fojtogatni a párodat ezáltal...

2016. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de igenis dolgoztam fix munkahelyen,most is dolgozok.csak o deltol ejfelig,en meg reggeltol delutanig.a gond csak azzal van hogy a munkahelyen mas kap kevesebb orat ha akar,es tobb szabadnapot.csak o nem.es nem tetszik hogy ebbe beletorodik.meg o igerte meg hogy lesz idonk egyutt mert beszelt mar a fonokevel,es azota se semmi
2016. ápr. 20. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj ha kulfoldikent dolgozik valahol ahol a tobbiek nem kulfoldiek, akkor tapasztalatbol mondom hogy mindig o fog szivni es eleg keves lehetosege van arra hogy ugy szervezze a munkajat ahogy akarja. Tehat az egy dolog hogy te ezert hisztizel de ezzel maximum annyit fogsz elerni, hogy o gyomorgorccsel megy dolgozni mert bent is meg kell feleljen, otthon meg hallgathatja a te hisztidet. Ebbol szerintem eselyes hogy hosszu tavon elege lesz, es keres maganak olyan not aki nem balhezik hulyesegekert. Az egy dolog hogy beszel valaki a fonokevel de sosem tudhatod hogy a fonok epp kire pikkel vagy kit favorizal. Ha a parodat epp nem akkor o megfeszulhet, akkor sem fog elsobbseget elvezni a szabadnapoknal. Vagy sok melohelyen pl azt nezik, kinek van csaladja, gyereke, azok is elsobbseget elveznek. Ez valtozni nem fog.


Azt mondjuk en sem ertem hogy hogyan lehetsz ilyen elhetetlen, hogy nem tudod elfoglalni magad. Egyreszt beiratkozhatsz valami klubba vagy egyesuletbe ahol eltoltheted a szabadidod, uj ismerosoket, baratokat szerezhetsz, es foleg, fejlesztheted a nyelvtudasod, amivel kesobb tovabb lephetsz.


Kulfoldon elo magyarkent sosem ertettem azokat akik kimennek kulfoldre de ott aztan abszolut nem hajlandoak integralodni, csak maguk kozott vannak, magyar orvos, magyar fodrasz, magyar istentudjami, es meg evek mulva is csak alapszinten beszelik a nyelvet, ha egyaltalan.


Nyilvan nem egyszeru de rengeteg lehetoseg van es nem csak a paroddal lehet ertelmes programokat szervezni.

2016. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!