Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok volt már, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok volt már, hogy miután összevesztetek a párotokkal nem szóltatok egymáshoz napokig? Mennyi idővolt a rekord?

Figyelt kérdés
Én most vesztem össze a barátommal, mert megbántott. Már egy hete nem szól hozzám. Megsértődött azon, hogy én megsértődtem és emiatt nem hajlandó hozzám szólni, hiába írok. Próbáltam már poénnal is elintézni, mindent, de nem hat. Tudom, hogy itt neki kellene bocsánatot kérnie, de ő nem fog, nem az a típus. Nekem viszont már nagyon hiányzik. Távkapcsolatban élünk, így nem tudok átszaladni hozzá egy személyes beszélgetésre. 3 éve vagyunk együtt, Ő 22, én 19

2016. ápr. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
1hét asszem, de ez még 21 évesen volt!
2016. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy minél hosszabb a kapcsolat, annál rosszabbat jelent az ilyen típusú hallgatás.


3 éve vagyunk együtt a párommal (ráadásul mi együtt élünk) és tudom, hogy megőrülne, ha akár csak 1 napig is hallgatás lenne egy veszekedés után. Mivel érdekeljük egymást, ezért hiába a nagy balhé, 2-3 óra mosolyszünet után biztosan megbeszélnénk és már ez is nagyon maximum idő..

Ráadásul az ő hisztije még csak nem is indokolt. Most tényleg azért nem szól hozzád 1 hete, mert megbántott és te megsértődtél? Ez egy vicc. Azt gondolom, hogy őt ez az egész egyszerűen nem érdekli.. Ez most egy jó ürügy, hogy ne kelljen téged keresnie.


Magamból kiindulva legalábbis biztos akkor csinálnám ezt, ha már nem szeretném a másikat.

A szituációt nézve, ő kifele tart a kapcsolatból.

2016. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
86%
Hiába a kor, ez tinikategóriás kérdés
2016. ápr. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.5 hét kb 22-23 évesen.


Azóta benőtt a fejem lágya, és általában max 1 óra duzzogás után én nyitok, ha a másik nem teszi meg, nem esik le a gyűrű az ujjamról, ha nem én "nyerem" a szótlansági háborút, bocsánatot kérek (ritkán bűnös csak az egyik fél az ilyen veszekedésekben), és próbálom oldani a hangulatot, mert a több órás-napos orrolásnak semmi haszna azon kívül, hogy az egót lehet polírozni, hogy ő kért előbb bocsánatot.

2016. ápr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Költőnő: itt legalább a kor stimmel, mostanában már a 16 évesek sem a tiniben teszik fel a kérdéseiket :P (mondjuk ez várható volt, mert ki az aki szerint az ő világfájdalma csak tini kérdés, meg aztán ott nem adnak tanácsot az idősebbek, és mégiscsak arra vágyik)
2016. ápr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
88%

Akkor viszont kár volt létrehozni ezt a kategóriát. Az igazat megvallva szánalom, hogy a "felnőtt" lét, azon belül a naaaagy kérdések ilyen blődli fassságoktól hemzsegnek. Mert egy felnőtt mit tud mondani egy ilyen kérdésre? Hülyeség, gyerekes, ne csináld.

Néha elborzadok a gykt olvasgatva, hogy emberileg és emiatt párkapcsolatilag hol jár ez az okos magyar társadalom.

2016. ápr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!